Wpis z mikrobloga

ale zebrało mnie na rzyganie po uświadomieniu sobie ile trzeba tam ogarniać znajdziek i innych rzeczy.


@Mordschlag: Yup, witcher nie jest grą dla perfekcjonistów ;D
Ale DLC to warto. IMHO historie są lepsze niż podstawka, a Krew i Wino jest po prostu cudowne.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Co chcesz zbierać w W3 zwłaszcza w NG+? Najlepszy eq jest ze schematów a do nich składniki można po prostu kupić. Ja właśnie byłem zawiedziony bo było mało farmu, większość lootboxów można olać a jeśli wszystko zbierasz to dużo rzeczy jest po prostu bezużyteczne
  • Odpowiedz
@yorimo:

Mój Bóg dał mi 100calowy TV Qled 8k 144HZ wraz z 2x RTX 2080TI do tego Wszystkie Exy na PS4Pro, wraz z samym PS4Pro i zestawem VR.


Co to za Bóg? Rrzucę się z mostu ASAP, nie mogę się doczekać jego wersji Valhalli( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drzuo: Karty, schematy, eq by przeżyć do momentu osiągnięcia lvl postaci by nosić eq ze schematów. Poza tym, to nie prawda, że najlepszy gear jest ze schematów.

Poza tym, zbierasz rzeczy by je sprzedać. Robisz zlecenia wiedźmińskie dla składników na dekokty, robisz w #!$%@?ę questów dla poziomu doświadczenia, odwiedzasz w #!$%@? kapliczek znakowych by dostawać punkty umiejętności.

No jest tego dużo

na modach? XD mi to zajelo 1000 godzin


@Jarmuzyd:
  • Odpowiedz