Wpis z mikrobloga

Kupony [też na Flash sale] w Gearbest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnePlus 6 możliwy za 404$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, czy wszysy wiedzą, ale Gearbest wprowadził poziomy Klientów [levele]. Wszystkich nazwał VIP-ami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i przypisał do różnych poziomów ze wzgledu na liczbę zakupów. Sklep rozdaje [kupującym sporo] kupony, które działają też na Flash sale czy e-mail price❗ Kupony zwykle na 6% znizki, ale dzięki temu można kupić np. Oneplus 6 6/64GB za 404$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swój poziom klienta można sprawdzić na koncie, w zakładce VIP Center. Jest tam gra [koło], w której niektórzy mogą odebrać kupon. Kupony są też za odpowiednią ilość zakupów [ja dostałem dodatkowy kupon za 3 zakupy w tym tygodniu]

Warto sprawdzić swój poziom i czy należy się indywidualny kupon na 6%. Zwłaszcza przy dużych zakupach może przynieść fajną zniżkę przy Flash sale, np:
- Oneplus 6 6/64GB za 404$
- Xiaomi Mi Robot za 254$
- Xiaomi Roborock za 365$
- Mi Air i5-8250u MX150 za 747$

#gearbest

sebekss - Kupony [też na Flash sale] w Gearbest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnePlus 6 możliwy za 404...

źródło: comment_6zmrKtTW1TTeQmYf0l5x8Awpxqep53EC.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@cstach szczerze to jestem zaskoczony tymi cenami co są. OP5t nie zszedl do takiego poziomu. Jak chcesz to poczekaj ok tygodnia, ale wątpię, że jakoś spadnie. Jak kupisz później, po ok 7listopada to paczka będzie szła z 1.5mca, bo to będzie szczyt zakupów na 11.11. Jak zamówisz teraz to powinno dojść w ok 2tygodnie
  • Odpowiedz