Wpis z mikrobloga

Nie hejtujcie Przemka, bo gosc zwyczajnie se beke kreci ;) Zreszta co innego ma do wyboru - wydaje mi sie, ze zglosil sie do programu ze szczera checia znalezienia zony, a dostal klientke, ktora sie go brzydzi (wesele) i chce traktowac go najwyzej jako kolege. To co ma robic? Tylko #!$%@?, przynajmniej content jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 9
  • Odpowiedz
@agnieszkakolec: Ale ona go przekreslila juz na starcie. Zeby zmienila zdanie to musialoby sie okazac, ze ma dom, firme i 2 samochody...
Serio trudno, zeby on o nia zabiegal jak dostal wyrazny sygnal, ze ona tego nie widzi i chce to jak najszybciej zakonczyc
  • Odpowiedz
@agnieszkakolec: to juz bylo dawno po jej jasnej deklaracji. Nawet jakby wtedy ubral garnitur to i tak by nie pomoglo... Chyba, ze ksiezniczka oczekuje, ze on caly czas bedzie probowal zdobyc jej wzgledy i o nia zabiegal, mimo jej wyraznej niecheci
  • Odpowiedz
@StringerBell: I nie zrobił tego przez poprzednią dekadę i siedzi dalej w akademcu? xD Mu jest po prostu tak wygodnie, lubi takie życie i mu odpowiada. Nie wiem po co się pchał do tego programu. W sumie go nie hejtuje bo robi dobre show, ale trochę szkoda mi tej laski pomimo jej zachowania w poprzednich odcinkach. Para dobrana ewidentnie dla beki.
  • Odpowiedz
@StringerBell: Mireczku ale nie bylo pokazane co dokladnie mu powiedziała w samolocie, pozniej zresztą sam typ mówił ze nie czuje urazy. Pierwszego dnia niby bylo juz spoko miedzy nimi wiec co sie wydarzyło? Ekspertment ze strony Przemka? IQ play 200 xD Fakt ze laska trochę glupiutka ale z każdym kolejnym odcinkiem Przemo się coraz bardziej się pogrąża, widac ze jest to wariacik typu "pan da trzy". Moze go wyczula w
  • Odpowiedz