Wpis z mikrobloga

Mirki zostawiłem telefon na dachu samochodu, pojechałem, spadł, rozjchalem go i znalazłem dopiero na drugi dzień. #!$%@? jescze miał 70% baterii kiedy go znalazłem, odbite kamienie na klapie przez obudowę, ale mimo nienaruszonego wyświetlacza nie działał dotyk. Jest zrootowany; w twrp dotyk też nie działa. Oddałem go do serwisu i miałem dzisiaj odebrać bo gotowe, przychodzę a gość mówi że nie, pewnie się nie dogadał z kumplem i dalej nie działa. Podobno dotyk wpięty w inną płytę śmigał normalnie, a sama płyta mojego wygląda bardzo ładnie. Typ stwierdził jescze, że go sformatuje bo może pomóc ale jakim kurde niby cudem. Jutro dzwonię, żeby go oddali zanim zniszczą dane. Jakieś pomysły co mogło tam paść? Gdzie to oddać do naprawy, do kogoś ogarniętego, może być wysyłkowo. Ratujcie mirki.

#telefony #gsm #android #xiaomi
  • 7
  • Odpowiedz
@HiddenKorean @JcL To może dodam jescze, że na drugi dzień po oddaniu dzwoniłem do nich co z moim telefonem, a typ mówi że on Note 4 nigdy w rękach nie miał i pewnie oddałem go do jakiegoś innego serwisu obok, bo na tej ulicy są w sumie trzy. Musiałem mu udowadniać, że tam zaniosłem mówiąc jakiej firmy logo mają na potwierdzeniu(°°
  • Odpowiedz