Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ThiZ: hmmm... Może się nie znam, ale jak chciałeś skrócić drzwi bez zdjęcia ich z zawiasów? Co do odwdzięczenia to w takich przypadkach najlepiej odwdzięczyć się dając wykonawcy określoną sumę pieniędzy za wykonaną pracę.
Nie wiem czemu próbujesz być na siłę fajny, albo nie zrozumiałeś. Mam nowe drzwi, które są za wysokie, więc czekają aż kogoś ogarnę, kto je skróci, a wolę jakiemuś dobremu człowieczkowi dać zarobić - stąd najpierw czekałem po wszystkich znajomych, czy ktoś ma wyrzynarkę czy coś, w końcu okazało się, że nie dam rady znikąd od znajomych ogarnąć pomocy, to zwracam się tu. Tym bardziej, że poprzednie drzwi, które były uszkodzone i
A pisząc byleby były na zawiasach - zaśmiałem się, że desperacko szukam usługi i nie oczekuję także nie wiadomo jakiej finezji w skróceniu ich, byleby się właśnie trzymały na zawiasach i nie rzucały się w oczy, że ktoś niepewną ręką robił XD
@Piston: nie mogę coś pmki do Ciebie napisać ;d we jakoś Ty napisz, niby 7 lat na wykopie, a tak serio to w ogóle tu nie siedzę i słabo ogarniam ten portal XD wyskakuje, że nie możesz ode mnie przyjąć
@ThiZ: jak piszesz do mnie to mnie oznacz. Nie wiem po co ten wywód. Napisałem Ci po prostu, że jak chcesz coś mieć zrobione to zaoferuj za wykonaną pracę pieniądze, bo czasy, gdy robiło się coś nieznajomemu za "odwdzięczenie" już dawno minęły.
@resuf: ale Ty wciąż jesteś tak bardzo na siłę XD Toć wiadome, że między innymi może to oznaczać wynagrodzenie PIENIĘŻNE XDD Jezu, serio odstaw internet i weź ochłoń