Wpis z mikrobloga

Wczoraj wreszcie kupiłem sobie snajperkę SV-98 nie jest jakoś droga ale to mój pierwszy raz z taka bronią, nakupowałem full magazynków, naboje też drogie, wziąłem najlepszy sprzęt i nawet wodę do plecaka. Odpalam cutomsy, gra załadowała się. Spawn w jakimś hangarze. Obracam się by ogarnąć gdzie jestem, za mną drzwi otwierają się i wpada gość po zęby wypakowany sprzętem. Zdarzyłem raz strzelić gdzieś w powietrze no scope xD
No i kolejna runka z TTka po faktorce..( ͡° ͜ʖ ͡°)

#escapefromtarkov
  • 9
@sp0q: każdy hangar w pierwszych sekundach jest podobny, zreszta gdybym nie ogarniał to bym nie szedł tam ze snajpa ;p Po spawnie zdarzyłem obrócić się o 90 stopni i już miałem typa więc istotą tej opowiesci jest to, że spawn był wyjątkowo chooyowy
@Nakiiama: ciężko wyczaić kto jest czitem, no chyba ze naprawdę ktos lata po mapie, ale takiego to tylko dwa razy spotkałem na 50h grania i jeden to nawet mi pomógł bo podszedł zabił wszystkie scavy koło bossa i powiedział ze mogę lootować i poleciał dalej xD
@nerkin bo TT to wiekszy kaliber ;) A TT z tlumikiem jest w ogole jakas mocna obczaj filmiki na youtube jak robili testy. Ogolnie to staraj sie walic w twarz i prawie każdego zabijesz
@nerkin ale faktorke zdarzysz zagrac 5 razy w 10min a za 6 ubijesz jakiegos typa co ma full gear i wtedy lecisz z takim sprzetem na jakas innna mapke