Wpis z mikrobloga

@Sepzpietryny może trochę tak, ale weź pod uwagę fakt że żaden kraj nie był tak #!$%@? z każdej strony jak Polska, a mimo to całkiem dobrze sobie radzimy. Prócz zarobków Polska jest naprawdę dobrym krajem do zamieszkania.
  • Odpowiedz
@Kur_Piejak: Ja nie narzekam a Polskie zarobki też nie są najgorsze na tle świata, ogólnie mamy raczej dobrze choć bardzo lubimy narzekać.
W tym memie nie wiem czemu wychwala się żydów choć mało który naród jest nam tak nieżyczliwy i to pomimo tego że tysiące ich uratowaliśmy często płacąc za to własnym życiem
  • Odpowiedz
@PrawilnyHeniek przestań trollowac i przypomnij sobie lekcje historii i polskiego. Tak Polska była Chrystusem Narodów. Jeżeli dla Ciebie to jest śmieszne i w ogóle XD to mentalnie nie skończyłes nawet 7 lat.
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: nie taki #rakcontent wcale, gdyby nie Żydzi to zamiast na spacer po Piotrkowskiej wybierałbyś się wypasać krowy pod Zgierzem ¯\_(ツ)_/¯ kto jak kto ale Łodzianie psioczyć na obecność Żydów nie powinni
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny #!$%@? pensja 1800 zł za stanie na kasie, powolna wegetacja, brak rozrywek,
brak pieniędzy na jakiekolwiek wakacje, ciuchy kupowane raz w roku
albo co miesiąc w szmateksie, brak pieniędzy na rozwój swoich dzieci,
"tate tate jestem dobry w gała, zapisz mnie do klubu, to tylko 60 zł miesięcznie - niestety synek,
w tym miesiącu już dostałeś buty na zimę, przykro mi, idź oglądać Szymka Majewskiego hehe xD",
zapuszczona żona, która nie
  • Odpowiedz