Wpis z mikrobloga

@somskia: Przez tą nadzwyczajną kastę sędziów komuchów mamy taki klimat że wszystko związane z prawem jest jak boska siła. Nie w jak normalnych krajach na zachodzie, zwykła papuga do powtarzania przepisów ale MOC NADLUDZKA.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: wyrzucasz z siebie jakiś marny wygrzew, przypisując mi jakieś akcje/hobby ( _) dobrze się czujesz? Czy #!$%@? trollujesz, bo ciężko mi uwierzyć, że rozgarnięty człowiek nie wyłapał śmieszków w moim komentarzu. Po prostu nie chcę uwierzyć, że masz kija w dupsku i wziąłeś to na serio.
  • Odpowiedz
@NukeOps: na tym portalu, gdzie wszystko co leczy swoje kompleksy #!$%@? Janusza i Grażyny, ty się mnie pytasz, czy nie wyczułem ironii w twoim komentarzu? Otóż nie. Może ci się to wydawać niebywałe, ale przy tym stężeniu #!$%@?, jakie się tu zdarza, czasem umyka mi taka drobnostka.
  • Odpowiedz
Ja to tu tylko zostawię:
Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku, kiedy naoglądają się #suits ?

Widzą siebie na szczycie złota 44 w Warszawa czy Skytower we Wroclaw.
Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle.
Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i na błotną kąpiel.
Po południu obwarzanek w budce przy biurowcu, a potem spotkanie z wściekłym Sobiesławem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@somskia: najwiękss żenada to jest w słowniku prawnyn polsko-angielskim.
na pierwszej stronie jest o autorkach, matka+córka, studentka prawa "bliska magisterki".
dosłownie, "bliska magisterki". do dzisiaj się zastanawiam, czy w nowszych wydaniach jest zmienione na "już magister prawa".
  • Odpowiedz