Wpis z mikrobloga

może miał ktoś podobny problem, kupowałam przez sky casha bilet pociągowy i jednak go zwróciłam, bo innym jadę. normalnie dostałam maila z potwierdzeniem, że bilet został zwrócony, ale pieniędzy nie dostałam ani na konto bankowe ani na konto sky cash. jak je odzyskać i gdzie one są xd
#skycash #pkp
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

że bilet został zwrócony, ale pieniędzy nie dostałam ani na konto bankowe ani na konto sky cash. jak je odzyskać i gdzie one są xd


@arsaya: rozumiem, że zaakceptowałaś regulamin i przeczytałaś go i tylko chwilowo zapomniałaś o jego istnieniu i o tym że tam jest podany czas na zwrot kasy?
  • Odpowiedz
@Andczej: tak trudno ci napisać jaki jest ten czas na zwrot kasy? bo wybacz, ale nie znam regulaminu na pamięć i tym bardziej skoro napisali, że pieniądze są już na moim koncie, to chyba nornalne, że się zastanawiam na jakim konkretnie koncie...
  • Odpowiedz
tak trudno ci napisać jaki jest ten czas na zwrot kasy?


@arsaya: a tak trudno skorzystać z google? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeśli płaciłaś z konta skycash to powinny być do 1 dnia, jeśli kartą to zazwyczaj kilka dni
  • Odpowiedz
Zasady reklamacji i zwrotów płatności dokonywanych za pomocą kart płatniczych (chargeback) określa umowa na korzystanie z karty płatniczej zawarta przez Użytkownika z wydawcą karty płatniczej.
  • Odpowiedz