Wpis z mikrobloga

dalem do obozu dwa upolowane zwierzeta (aligator i sarna) a ikonka z jedzeniem dalej na czerwono ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jak dawac lekarstwa i amunicje i skad je wziasc? bo tam podchodze kolo tej ikonki i zadnego wyboru nie mam
#rdr2 #ps4
  • 18
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Raz mi się udało oddać w nocy. Podszedłem do pustego stolika rzeźnika, wcisnąłem L2 i rzeźnik się magicznie pojawił. Innym razem, gdy w obozie było świętowanie po pewnym wydarzeniu, jakaś baba stała przy stoliku i nie miałem do niego dojścia. Rzuciłem więc truchło koło stolika i nic. Leżało tak sobie.
  • Odpowiedz
@haxxx: @G_Addams: Czyli w końcu jak trzeba robić? Upolowałem jelenia i dwa indyki, wczesniej jak grałem wczorja wieczorem upolowałem indyka. Ściągam to wszystko i stojac koło stołu u rzeźnika dopiero pojawia mi się opcja upuść no to klikam, to "teleportuje" mnie do ogniska po drugiej stronie obozu. Wracam tam potem a indyk śmierdzi i latają koło niego muchy. Co tu robie źle?
  • Odpowiedz
@19po29: @janushek: Ta książka jest od razu dostępna czy dopiero po jakiejś misji z głównego wątku? Przy skrzynce na wsparcie gangu po prawej stronie mam pustą deskę. Domyślam się, że tam powinna być ta książka
  • Odpowiedz