Wpis z mikrobloga

Za tydzień idę wypierdilic ósemki, dół mi pokrzywily przeokrutnie, a na górze jedna mi rośnie na dziasle, tak że czuję ja na wewnętrznej części policzka. Chciałabym 2 na raz z jednej strony wywalić żeby nie chodzic po parę razy do stomatologa. Miał ktoś usuwane 8? Ile czasu był problem jedzeniem? Jak coś 8 pokrzywily to samo się naprostowalo? Cały trud dzieciństwa i sumienność w zakładaniu aparatu na żeby jak krew w piach? #stomatologia #chirurgiaszczekowa #zeby
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SanchezYZF: usunęłam zanim wyrosły, właśnie po to żeby nie zdążyły czegoś popsuć. Część zmian się cofnie, ale raczej nie do stanu sprzed.
Wyrywałam 4 na raz. Sam zabieg ok, ale później tydzień z twarzą jak chomik i na samych płynach.
@SanchezYZF miałam to samo. Zdjęli mi aparat, ósemki zaczęły wyrastać, pokrzywiły mi przód.
Niestety, po ich usunięciu reszta nie wróciła na swoje miejsce.
Problem z jedzeniem miałam przez jakiś tydzień. Głównie płyny, jogurty, później dobrze ugotowany makaron. Po zdjęciu szwów (po tygodniu), już było ok.
I to jest super pomysł, żeby usuwać zęby stronami. Czyli np. po prawej góra i dół. Ten sam ból, a będziesz cierpiał 2 razy krócej.