Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki mój niebieski to dzban
Jesteśmy razem 2,5 roku jeszcze nigdzie nie byliśmy razem na wakacjach, prawda jest taka, że ja nigdy nie byłam nigdzie na wakacjach, jedynie u babci na wsi
Prowadzę teraz swój lokal, a niebieski ma działalność gospodarczą, budowlanke, ale robi teraz elewacje u nas w domu
Jestem codziennie na nogach, #!$%@? dzień i noc
Zdarzyła się sytuacja, że moge zamknąć lokal na tydzień czasu (oczekiwanie na koncesję) i odpocząć w końcu, wczoraj dzwoniłam smutna do niebieskiego, że przez tydzień nie mogę sprzedawać alkoholu i #!$%@? i w ogóle i wpadłam na pomysł, że może moglibyśmy pojechać na wakacje teraz i w końcu odpocząć, oczywiście był na tak, super pomysł i w ogóle. Już wczoraj szukałam jakichś fajnych ofert i dzisiaj dopiero udało mi się znaleźć wylot do Grecji na 5 dni za śmieszne pieniądze, oczywiście powiedziałam, że za wszystko zapłacę i będzie super, ale on mi mówi, że nie, bo on chce robić elewacje i nie poświęci dla mnie 5 dni. Ja #!$%@? jest mi tak przykro, liczyłam, że w końcu coś zobaczę, zwiedze, odpocznę, ale on jest na nie i #!$%@?. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A najgorsze jest to, że gdyby sobie nie piwkowal itd to już dawno skonczylby tą #!$%@?ą elewację i dla kolegów mógł poświęcic te dni kiedy z nimi pił, a dla mnie już nie, bo on chce jak najszybciej skończyć
#zalesie #logikaniebieskichpaskow
  • 18
@Catttana teraz już za późno
Poza tym wiem, że bez niego nie bawiłabym się dobrze, gdziekolwiek bym nie była to bym myślała jak super by było być tu razem z nim...
Faceci to #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BajerOp pogodę zapowiadają dobra, poza tym to tylko 5 dni, to nie jest miesiąc czasu
Prowadzę lokal jak wspominałam i nie będę miała innej okazji, żeby zamknąć i wylecieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lijka: Ciii nie jest dobrze. Macie aktualnie inne poczucie wartości czasu, ale to nie jest tak, że nie zależy mu na czasie spędzonym z Tobą. Pewnie ma cel, możliwe, że tym celem jest wasza przyszłość i chce się poświęcić dla tego celu, Ty zaś pewnie wakacje miałaś w głowie od pewnego czasu.
@PiccoloColo tylko to jest elewacja, która robi w swoim domu i wie, za innej możliwości tak w tygodniu 2-8 nie będzie, więc mógłby chyba przełożyć to na 5 dni, tak?
@Kashhh to jest jedyny czas kiedy tak naprawdę mogę, bo nie mogę sobie zamknąć lokalu akurat wtedy kiedy on skończy, choć gdyby robił normalnie to skończyłby to już dawno temu
@lijka: ah No tak .. takie macie obydwoje #!$%@? roboty. Ja tam nie chce stawać po jego stronie ale wcześniej nie wiedział ze ma się streszczać z ta elewacja wiec teraz nie może tego zostawić .
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lijka: Tak naprawdę to mu nie szkodzi w choćby w wymówce, że pracuje dla was. Nie jest zfocusowany na wakacje. Spróbuj mu jeszcze uświadomić, że kolejne prawdopodobnie prędko nie nastaną.
@Kashhh ale jak była okazja do napicia sie to mógł znaleźć czas, tak? Mógł poświęcić dwa dni dla kolegów, a dla mnie teraz, kiedy to jest ważne dla mnie, bo potrzebuję odpoczynku to już nie może, bo elewacja, no blagam