Wpis z mikrobloga

Jak rozbić obóz?. Próbuję w wielu miejscach a ciągle pokazuje że nie można robić obozu gdy coś się wokół nas dzieje... No kur... Nic się nie dzieje a i tak nie można ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rdr2
  • 26
  • Odpowiedz
@WojciechG
@lekkonieobecny
@zielarz
Nie wiem jak było u mnie, dopiero jak przeczytałem ten wpis to potrafiłem rozbić obóz. Trzeba zacząć grę od początku i zobaczyć czy można od razu wybrać z menu kółka. Generalnie pozytywny wpis wyszedl. Zobaczymy kto odezwie się za 10 lat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@zielarz ja teraz, nawet dzisiaj, rozkminiam online ale to nie ten klimat. Tłuczenie jakichś zadań, na wyścigi, koń nie daje rady, trzeba mieć dużo czasu żeby kasę zarobić na samo karmienie konia a co dopiero kupno nowego, lepszego.
  • Odpowiedz
@bezprzypau: @PiotrTAG @Mexor @bbZ1337 @endipek Witam po 4 latach i 3 miesiącach. Przydarzyło mi się dzisiaj, że nie mogę postawić ogniska. Po prostu nie mam w kółku wyboru ogniska, na otwartej przestrzeni nie mogę też odpocząć :(

EDIT: Znalazłem w kółku "przedmioty", tak to zawsze miałem przy koniu. Ciekawe czy ktoś tu przyjdzie kiedyś jeszcze :D
  • Odpowiedz