Wpis z mikrobloga

Dobra Polak, masz tutaj darmową radę, bo już mi się ciebie trochę żal zrobiło. Najlepszym rozwiązaniem dla was na ten moment jest zaprzestanie jakichkolwiek działań na forach i social media, czyli zero usuwania postów, zero komentarzy, itp, po prostu musicie zniknąć na dłuższy czas. Jakiekolwiek inne działania będą tylko pogarszać waszą pozycje, a wykopki są pamiętliwe i potrafią nieźle zaleźć za skórę (szczególnie przy tak wrażliwej sytuacji).

Po drugie, nie wiem kto ci doradza, ale w żadnym wypadku nie wkraczaj na drogę prawną. Pozwy cywilne, nawet w taki prostych sprawach są długie i kosztowne, a w tym przypadku masz bardzo małą szansę na wygraną i chociaż zwrot kosztów sądowych, nie mówiąc już o ryzyku zrobienia z pozwanego wykopka show z pozwu. Czegoś takiego nie da się wygrać.

Po trzecie, ta afera rozkręca się w kierunku naprawdę nieprzyjemnym dla was i jeżeli myślisz, że porównywanie zdjęć z gali fame mma i roksy/fb to szczyt to grubo się mylisz.

#danielmagical #rafonix #adrianpolak
  • 7
Moim zdaniem nie bedzie pozwow o zniesławienie bo przy takim procesie na pewno prawda wyszlaby na jaw


@allladino: no i tutaj się mylisz, rynek prawniczy w Polsce jest na tyle słaby, że znajdzie się dużo prawników, którzy mogą starać się forsować takie rozwiązanie tylko dla własnej korzyści. Mój kuzynek siedzi w branży i sam doradzał mi, żebym prawnika zawsze brał z polecenia praktycznie do wszystkiego, właśnie z tego powodu
@Neuropa22: Cała ta sytuacja musiała byc dla niego sporym wstrzasem wiec nic dziwnego ze swiruje. Nie wiesz jakbyś ty się zachowywał gdybyś sie takiego czegoś dowiedział o swojej matce i byś czytal tysiące ludzi którzy mają bekę z twojej rodziny