Wpis z mikrobloga

@Lisaros: Ja mam bug którego nie dałem rady obejść, nigdy wcześniej mi się nie przytrafił. Nie moge używać ataków melee, nie mam nawet pięści w ekwipunku. Również disciple działają jedynie z poziomu klawiatury
@coolface: dziwne, u mnie melee działa normalnie, pięści w ekwipunku są, atakować mogę. Disciple mogę zmieniać myszką i tak samo używać ich prawym przyciskiem myszy.

Instalowałeś jakieś dodatkowe rzeczy, czy też miałeś jakieś pozostałości z innych modów w folderze? Ja zrobiłem "czystą" instalkę (wersja cd z patchem 1.2), później normalnie zainstalowałem moda. Musiałem cały ten proces jednak powtórzyć, bo mi antywirus jeden plik usunął.
@coolface: miałem taki błąd podczas grania na unofficial patchu, ogólnie cały tutorial jest zbugowany, czasem przez pierwsze drzwi nie mozna przejsc bo nie ma ikonki otwarcia a czasem nie nie dostajesz "ekwipunku" w tutorialu. Spróbuj konsolą wywołać sobie pięści albo zrób całkowicie nową postać i innym klanem zacznij, u mnie najczęscięj moi ukochani malkavianie nie działali :/