Wpis z mikrobloga

@buking:

Zawodnik wystąpił 26 marca 2016 w spotkaniu z Finlandią we Wrocławiu i zdobył dwie, debiutanckie bramki.

masz przykład ponad przeciętnego występu
Polska wygrała 5:0

aha niestety trochę mój komentarz był bez sensu bo może by zagrał w reprezentacji bo:

12 maja 2016 znalazł się w szerokiej kadrze Polski przygotowującej się do Mistrzostw Europy we Francji[13]. W dalszej walce o wyjazd na turniej przeszkodziła mu jednak kontuzja (złamana kość promieniowa lewej
@szuleer: O, szkoda, że nie doczytałeś, że Wszołek nie jest podstawowym graczem QPR ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odpalił dopiero w dwóch ostatnich meczach, więc naprawdę nie było powodów, żeby go powoływać. Bardzo średni klub, a Wszołek to zwyczajnie połmózg. Poczytaj sobie o nim, to ten co siedzi od wielu lat w Anglii i nadal nie umie po angielsku. Do tego ma takie naleciałości jak Peszkin. Na bank
@crazyfigo: nie doczytałem bo w sumie to wiem że raz gra a raz nie gra ale gdy zawsze sprawdzam wyniki meczów to patrzę czy Polacy zagrali w swoich klubach i często go widzę w składzie jeśli nie pierwszej 11 to wchodzi z ławki. Odkąd gra w qpr czyli od 2016 ma po 29 i 36 wystepów na sezon w lidze, to nie jest mało i jeśli będzie dalej grał regularnie to