Wpis z mikrobloga

Istnieją jakieś ograniczenia dla ciągłego zaręczania się z postaciami z tej samej dynastii? Chciałbym zaręczyć mojego syna z czeską ksieżniczką, ale nie wiedzieć czemu nie mogę tego zrobić. Ona chyba nie jest zaręczona (a przynajmniej tego nie widzę.)

#ck2
  • 11
  • Odpowiedz
@BRTM: Nie uzywaj listy, jest uposledzona. Po prostu kliknij na interesujaca osobe, pozniej "arrange marriage" i wybierz twoja interesujaca postac
  • Odpowiedz
@xyzzy: Z tym też miałem problem, bo syna nie miałem na liście po bezpośrednim kliknięciu "arrange marriage", ale jak już wyżej się wyjaśniło to chyba wina tego, że posiadał baronię.
  • Odpowiedz
@xyzzy: @BRTM: nie no, jak ma już żonę i dziecko, a najlepiej kilka to można mu dać jakieś ziemie na granicy z obcym, poganskim i słabym sąsiadem żeby zdobywał kolejne ziemie do Korony. Szczególnie jeśli dziecko (w sensie wnuk) po kadzieli po śmierci swojej matki dostanie jakiegoś fajnego claima.
  • Odpowiedz
@BRTM: no i protip, jak chcesz być feudalny, ale nie chcesz przejść na chrześcijaństwo i nie możesz zreformować religii to możesz dać następcy jakąś feudalna baronie, którą podbiles i jak bedziesz grał już następcą to będziesz miał system feudalny.
  • Odpowiedz