Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz #rozowepaski #modadamska #orsay

Dylemat mam. Potrzebuje porady.

Potrzebna kurtka, naprawdę ciepła, na zimę, na wiatr i mróz. Jazda komunikacją miejską, osóbka szczuplutka, z niskim ciśnieniem, wiecznie jej zimno. Musi być za tyłek, żeby przy podniesieniu rąk do góry nie była pod pachą.
Czy taka kurtka będzie ciepła? Puch ok tylko martwie się, że w przypadku wiatru będzie piździło mimo tego puchu w środku. Macie może jakieś pomysły na inną kurtkę? Na razie ta wygrywa.

http://www.orsay.com/pl-pl/kurtka-z-naturalnym-pierzem-815014660000.html?nsctrid=3333333211&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjw08XeBRC0ARIsAP_gaQD0FFfJUEMtbc5U6RFYZfp2m_rB_d2Z2QADlThgzxxxc5aZbwD7VQ4aAq1BEALw_wcB
  • 37
@Ozdoba kiedyś w decatchlonie były parki z futrzanym kołnierzem i podpinką - to było nie do zajechania, grzało i wyglądało ekstra. Może czegoś takiego poszukaj?
@Ozdoba decathlonowe kurtki mogę polecić - mam zimową 3 w 1 z podpinką i nosiłam codziennie 3 sezony, teraz okazjonalnie od kilku lat i dalej jest ok. Przejściówkę mam szósty rok i wygląda jak nowa, ale nosiłam 2/3 sezony i bardziej dbałam
@krave tak też mam kurtki z deca. Są w porządku, mam buty, mam spodnie i sportowe wdzianko na siłkę xD dzięki. Na razie jest zainteresowana tą co link wysłałaś. Teraz trzeba pojechać i orzymierzyc. Z dresem pod spodem ;) cenowo tak jeszcze do przełknięcia xD chociaż ja bym dała więcej jak już ma byc coś na lata. Ale ok.

@EndlessDream
@hipotrofia
@northman
@agnieszkakolec
@krave

Ogólne serdeczne podziękowania za każdą radę i każdy
@agnieszkakolec
@krave
@northman
@hipotrofia
@Stormweaver
@EndlessDream

Zdjęcie robione lodówka, sory za jakość. Miałam napisać co kupione.
Więc przymierzane były te polecane, tej firmy ze zdjęcia. Orsay był olany. Niestety polecana okazała się "za sztywna" cokolwiek to znaczyło. Kupiona ta ze zdjęcia, granatowa. Powiem tak, fajna, ciepła, wygodna, masa kieszeni, kaptur opina głowę szczelnie więc na wiatr powinno być ok. Rekawy z takim czymś żeby nie podwiewało do srodka.
Pomarańczowe pikowanie w środku.
Pobierz Ozdoba - @agnieszkakolec 
@krave 
@northman 
@hipotrofia 
@Stormweaver 
@EndlessDream...
źródło: comment_MWShvCkzyAZHlYMAT0IflrdyFSJoticT.jpg