Wpis z mikrobloga

Narzekamy na poziom studia w Polsacie, i słusznie. Jakieś gotowania, kąciki muzyczne to jakaś bzdura, poziom ekspertów też. Ale spójrzcie teraz na ESPN:

Szczęsny był słaby zanim przyszedł do Juventusu, Cancelo nie jest pierwszym wyborem na prawą obronę


Szczęsny był najlepszym bramkarzem w lidze przed transferem do Juventusu (najwięcej czystych kont w lidze w sezonie 16/17 kiedy grał w Romie). Cancelo jest obecnie według mnie najlepszym prawym obrońcą na świecie i oczywiście pierwszym wyborem w Juventusie.

Nie tylko u nas studia sportowe są pełne "ekspertów".
#pilkanozna #juventus
Minieri - Narzekamy na poziom studia w Polsacie, i słusznie. Jakieś gotowania, kąciki...
  • 12
  • Odpowiedz
@Minieri: O ile tego Szczęsnego jestem w stanie zrozumieć, bo nigdy nie był medialny, tak nie wiem skąd oni wytrzasnęli statystyke, że Cancelo nie jest pierwszym wyborem w Juve. Od początku sezonu gra wszystko od dechy do dechy. Nie licząc Ronaldo (z oczywistych powodów) to jest to pierwszy przypadek za Allegriego, gdzie nowy zawodnik od razu, z takim przytupem, wkroczył do głównego składu.
  • Odpowiedz
@Sewen7777: A gdzie nie miałby 1szego składu, tak z ciekawości? Serio nie widzę obecnie lepszego prawego obrońcy na świecie po tym jak Kimmich obniżył loty w tym sezonie.
  • Odpowiedz
@Sewen7777: Ja ogólnie jestem w szoku oglądając jego występy. Po transferze pisałem że nie jestem do niego przekonany i w 2,5 miesiąca całkowicie zmienił moje zdanie. Oczarował mnie chłopak swoją grą.
  • Odpowiedz
@Minieri: Ano, po słabym początku w Interze miał podzielić los Montoyi i wrócić do Hiszpanii w zimowym okienku, po kilku miesiącach. Ogarnął się (Spalletti go ogarnął?), zaczął częściej grać i wiosną wraz z Rafinhą był protagonistą tamtego zespołu Interu. W defensywie nie było tak bajecznie, jak w ofensywie, ale było widać, że nad tym pracuje. Wielka szkoda, że nie został w Interze. A jeszcze większy ból w serduszku sprawiło to przejście
  • Odpowiedz
W tej chwili na 100 % Cancelo znajduje się w Top3 prawych obrońców na świecie. Natomiast odpowiadając na pytanie, w tej chwili najlepszym RB na świecie jest Dani Carvajal, od kilku sezonów prezentuje stałą formę. Duża efektywność w ofensywie ale przy tym nie zaniedbuje obowiązków defensywnych.
  • Odpowiedz
@Sewen7777: Ja największe obawy miałem właśnie co do jego gry w obronie, ale jak na razie jest powiedzmy poprawny. Bałem się że boki Sandro - Cancelo będą zostawiały za dużo luk a tu zaskoczenie.
@tomq_fkso: Zgodzę się że Carvajal od lat udowadnia swoją klasę, ale w tym sezonie Cancelo jest jak na razie najlepszym prawym obrońcą na świecie. To tylko moje zdanie.
  • Odpowiedz
@Minieri Jestem jak najbardziej zwolennikiem jego umiejętności bo wiem na co stać tego zawodnika. Mam tylko nadzieję, że gdy przyjdą cięższe mecze Ligi Mistrzów to się nie spali tylko rzeczywiście pokaże, że zasługuje na miano najlepszego prawego obroncy na świecie.
  • Odpowiedz