Wpis z mikrobloga

Przecież wystarczy zapytać na garsonierze chłopaków co recenzowali niejaką beatriss czy to ona i będzie 1000% pewności co i jak.

Polak ,OkiemFabiana straszy policją. Wystarczy że Fabian do nich dotrze i już ma świadków i powodzenia ze sprawą cywilną, naje się tylko wstydu, nie mówiąc o innych dowodach jak zdjęcia.

Polak nie wie w co gra.

#adrianpolak
#patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale jajca jakby rzeczywiście dwie tak podobne kobiety były, szczeka by wykopkom opadła ale to raczej niemożliwe
  • Odpowiedz
@transerfer: Świadków czego? Tego, że to jest ta osoba? Widzę, że nie rozumiesz tu jednej rzeczy. To wy upowszechniacie kto jest osobą na ocenzurowanym zdjęciu i to jest karalne. Myślisz, że to jak ktoś faktycznie potwierdzi że to ona załatwi sprawę xD? Puknij się w głowę.
  • Odpowiedz
@fobya: widzę , że w ogóle nie znasz się na prawie.

Zgłosić to ona może naruszenie dóbr osobistych nic więcej. Co ma do tego Policja dzbanie? To jest jak już sprawa cywilna. Która może się przekształcić w sprawę karną za składanie fałszywych zeznań ale dla matki Polaka jeżeli sąd uzna , że złożyła nieprawdziwe zeznania czyli "Polańska twierdzi , że to nie ona" a przedstawią (ktoś kto cywilnie został pozwany)
  • Odpowiedz
@allladino: Ktoś publicznie przy kilkunastu tysiącach osób rozpowiada oszczerstwa na czyjś temat a ty sądzisz że zrobić mogą mu gówno?Ty czytasz to?Dodatkowo zdajesz sobie sprawę że w sprawie cywilnej Polak może pozwać go dosłownie o każdą kwotę a sąd patrząc na sytuacje,dodatkowo na lekko medialną sprawę bo takiej sprawy nie było jeszcze nigdy może przyklepać naprawdę porządne odszkodowanie?Dodatkowo patrząc na to iż Polaka stać na porządnego adwokata a patrząc na
  • Odpowiedz
@allladino: Proste pytanie.W jaki sposób Fabian udowodni że kobieta na zdjęciu na Roksie to matka Polaka? "Wysoki sądzie bo hehe jest podobna" czy co?Jaki niezbity dowód na to przedstawi?Dla ciebie mówienie bez dowodu że czyjaś matka to #!$%@? to tylko ujawnienie danych osobowych? Bo sam nie wiem czy mnie w tym momencie trollujesz xD
  • Odpowiedz
@allladino: Ja #!$%@?,brak mi słów.Żałuje że internet jest anonimowy bo mogę się założyć że nie masz więcej niż 15lat.Czego ty oczekujesz,nawet jeżeli to ona to jak myślisz ktoś będzie szedł do sądu i bronił obcego randoma z internetu?Myślisz że ktoś kto ją wydupcył będzie chodził po sądach i potwierdzał że uprawiał seks z tą kobietą?xD Dodatkowo nawet jak ją posuwał codziennie to w jaki sposób to udowodnisz?
  • Odpowiedz
@allladino: Tego się czytać nie da xD.Chłopie ty nie rozróżniasz sprawy cywilnej od sprawy karnej.W sprawie karnej sąd przymusowo wzywa cię na świadka,musisz napisać powód dlaczego się nie wstawisz/odmawiasz zeznań itd NO BO SPRAWA TYCZY SIĘ ZŁAMANIA KODEKSU PRAWA czyli jakieś kradzieże,morderstwa itp w tym przypadku to sprawa CYWILNA jedna osoba sądzi się z drugą tak naprawdę o wszystko.Osoba POZYWAJĄCA musi udowodnić iż osoba pozwana dopełniła się wykroczenia wobec niej
  • Odpowiedz