Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 794
stachu?
a stachu?
a kto przy telefonie?
słuchaj jest stachu w domu?
#!$%@? jego mac po co on tam pojechal do centrali moj las wyciol po mojem chodzil moje piniodze zabral kto mu dal takie pozwolenie ty mu powiedz temu #!$%@? gdzie on pojechal bo go szlag jasny trafi krew nagla zaleje
wygolił las jako cholere mial tam naszo bułom jechac do lasu i powycinac nasz las
#!$%@? ja ci dam kto to mowi az was szlag jasny trafi krew nagla zaleje #!$%@? wasza #!$%@? mac była
ja ci #!$%@? dam co ty chcesz
ja ci dam #!$%@?
dzie pinionze sa za las
#!$%@? ja bylam ja wiem gdzies cie byli cos cie robili ja ci #!$%@? dam 50 lecie ja wam wszystko dam jasna ja wszystko #!$%@? wasza mac oddajcie mi pieniadze wy #!$%@? jasne pierony #!$%@? siarciste ogniste #!$%@? zeby was pierony łogniste siarcziste to was uuuuuuu u
  • 40
  • Odpowiedz
@pietrek_kogucik:
- Ej no ci #!$%@? tłumacze o co chodzi, wieziemy #!$%@? we czterech rozumisz, razem #!$%@? z pięć kilo koksu, trzy kilo amfy do #!$%@?...
- To napalcie nim w piecu!
- W piecu...
- Nooo
- Ale to #!$%@? kosztowało siedem tysięcy papierów!
  • Odpowiedz
@siejeje mało kto się teraz bawi w takie nagrywanie, albo dzwonienie na jakiś numer, tylko po to żeby porobić sobie jaja. To wszystko przeminęło jakieś 10 lat temu co najmniej
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish też próbowałem to rozkminiac. Ogólnie dochodzę do wniosku, że wiele takich filmów czy nagrań które stały się klasykami nie były dziełem przypadku. Stali za tym często profesjonaliści (np. różne śmieszne piosenki czy parodie). Ciekawi mnie np. czy telefony typu "babcia dzwoni Telekomunikacji" wrzucił ktoś od strony operatora?
  • Odpowiedz