Wpis z mikrobloga

jak jestes zielony, i chcesz zainwestowac, to kup bitcoin i tyle. I az tyle. Zaraz poczytam o tym Trade, ale z zasady takich wynalazkow powstaje wiele i wiekszosc umiera. Krypto jest ryzykowna inwestycja, a inwestycja we wszystkie alty (alty to wszystko poza BCT- alternative coin) to juz hazard. Altow dzisiaj notowanych jest ok 2000, i ze 2k juz umarlo. Bez wiedzy o rynku i praktyki przy inwestycji w alty masz taka sama
popatrz na link, ktory Ci poslalem, tam jest 2000 takich tokenow/ crypto walut, kazda ma byc rewolucyjna .Do szybkiego kupna i sprzedazy to z pamieci mam z 10, nie wierz w takie bzdury. To wszystko sa mniej lub bardziej udane kopie bitcoina, ktorych glownym celem jest zlapanie jeleni ktorzy to kupia, a juz napewno pomysl ze minimalna inwestycja to 400$ jest z dupy, to pewnie jakies ICO- one maja to do siebie
@Manah @Obruni To nie jest ten coin, ale dzięki bezsennej nocy aż do 6 rano zrobiłem research i postanowiłem zainwestować max 20$ i patrzeć jak im leci z projektem. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi ponieważ bez was pewnie nie spałbym aż do 10 i chudszym portfelem o 400$ :b