Wpis z mikrobloga

@kubapolice: Bardzo Ci dziękuję za radę! Być może będziesz w stanie odpowiedzieć na moje kolejne pytania. Na lewym obrazku poduszki pewnie nie widać. Pewnie trzeba patrzeć na pakunek od dołu?

Czy wiesz może czy poduszkę będzie się dało zobaczyć z prawej strony, ściągając obudowę od strony drzwi?

P.S. Jeżeli ktoś tu trafi, to tutaj są instrukcje ściągania schowka na rękawice w Golf
Piaer - @kubapolice: Bardzo Ci dziękuję za radę! Być może będziesz w stanie odpowiedz...

źródło: comment_qu25LUbr3TWVVXOjxiCAi8Gd8aRqLGXh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Piaer: nie jestem pewien. W golfie 3 napewno było widać poduszkę po zdjęciu pokrywki z prawej strony ale w golfie V nie jest pewien. Warto jednak spróbować. Na lewym obrazku trzeba popatrzeć do góry, poduszka jest bardzo blisko.
  • Odpowiedz
@kubapolice: Wyciągnąłem schowek na rękawiczki i moim zdaniem nie ma tam poduszki powietrznej. Z prawej strony za bardzo nie da się zerknąć. Metalowa belka zasłania widok. Może doświadczone oko umiało by zdiagnozować bez dalszego rozbierania...

Dziękuję Ci za przedstawienie łatwego sposobu jak się upewnić co do poduszki.

Dodaję też filmik, który wyjaśnia kontekst fragmentu, który widoczny jest na zdjęciu:
https://youtu.be/2PcS5En6WMw
Piaer - @kubapolice: Wyciągnąłem schowek na rękawiczki i moim zdaniem nie ma tam podu...

źródło: comment_ZoFWuCDdu5GEyXuLj5BjFYxkQvpgW7vW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Piaer: nie miałem „pod ręką” golfa V, ale sprawdziłem e touranie i tez nie da się z boku zajrzeć. Na szczęście schowka się trudno nie wyciąga. Rozumiem, że nie kupiłeś? Sprzedający wie o braku poduszki?
  • Odpowiedz
@kubapolice: Montaż/demontaż to około 20-30 minut spokojnej pracy.

Sprzedającym jestem niestety ja... Mam zamiar przerwać spiralę kłamstw tego samochodu ! Sprzedam go z opisem zgodnym z rzeczywistością. Samochód kupiliśmy kilka lat temu od handlarza, nie pamiętam szczegółów, ale nie przypominam sobie, żeby coś mówił o braku poduszek powietrznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Piaer: cena nie będzie za wysoka. Handlarz nigdy nic nie wie. Co nie zmienia faktu, że nawet dzisiaj możecie domagać się od niego zwrotu kasy tylko nie będzie to łatwe.
  • Odpowiedz
@kubapolice: Włąśnie patrzę ile takie poduszki kosztują... Poduszka pasażera na allegro kosztuje 20 zł. Dziwie się, że jak już ktoś robił ten samochód, to nie mógł go zrobić porządnie i być zadowolonym z pracy...

Co do zabawy z handlarzem, to nie ma sensu. Nie wiem czy dałbym radę udowodnić deklarowane wyposażenie. A tym bardziej nie udowodnię, że to nie ja miałem wypadek/nie wyciągnąłem airbaga...

Trochę mnie frustruje taka sytuacja na
  • Odpowiedz