Wpis z mikrobloga

Od dziś film Projekt Lunik można oceniać na Filmwebie. Chciałem poprosić wszystkich, którzy widzieli go i mają tam konto o wystawienie swojej oceny (po wiadomościach od Was i odbiorze filmu wierze, że będą to głównie oceny pozytywne). Film ocenić można tutaj.

Oceny są dość ważne, bo z tego co wiem często ilość osób które widziały film oraz ich odbiór jest brany pod uwagę przy okazji różnych nagród, festiwali, itp. Od czasu ostatniego zwycięztwa w GVA dostaliśmy nominację do OFFeliady w #gniezno (prawdopodobnie tam będę, więc może jakieś wykoppiwo) i podobno mamy dostać jakieś kolejne nominacje. Wiem, że film ma wiele braków pod kątem technicznym i ogólnie wiele dokumentów jest zrobionych lepiej, ale widziałem po niektórych naszych konkurentach, że mimo iż są to filmy zrobione dobrze to często są "o niczym" więc liczymy, że nadrobimy tematem :)

Dopiero dziś będę w domu po swojej ponad 100 dniowej podróży (wracając zahaczyłem jeszcze o WykopParty w Poznaniu, chciałem podziękować wszystkim, których tam spotkałem i z którymi miałem okazję porozmawiać chociaż chwilę!). Wczoraj odebrałem nagrodę Grand Video Awards za Projek Lunik. Dzięki temu, że statuetce towarzyszy też nagroda finansowa (4k - jakieś podatki) pracę nad anglojęzyczną wersją przybrały tempa i myślę, że już w przyszłym miesiącu będziemy mogli wypuścić wersję z angielskim lektorem.

Mam też małe ogłoszenie, z racji że w przyszłości chciałbym zrobić kolejny dokumentalny film (muszę do tego czasu trochę kilogramów zrzucić i poćwiczyć starcia bezpośrednie ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wszelki wypadek) postanowiłem uruchomić tag, w którym będę informował co jakiś czas pisał na temat takich produkcji (nie będzie to często, więc może kolejny wpis dopiero za kilka miesięcy). Zapraszam do obserwowania #dokumentymg78

#projektlunik
MG78 - Od dziś film Projekt Lunik można oceniać na Filmwebie. Chciałem poprosić wszys...

źródło: comment_5kZwPBg0IFaaZJhrL6P6sBxsVe78A1TX.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
Wołam osoby, które zaplusowaly mój wpis z info o nagrodzie. Jeśli ktoś nie chciał być wołany to przepraszam.
  • Odpowiedz
Jeśli CHCIAŁBYŚ BYĆ WOŁANY w przypadku informacji o nowych produkcjach, lub ważniejszych rzeczach związanych z Lunikiem to zaplusuj proszę ten komentarz (wołania raczej rzadko, raz na miesiąc albo nawet rzadziej)
  • Odpowiedz