Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak myślicie, wymieniać ekran w galaxy s7 edge, czy dołożyć do czegoś nowszego, a jak tak, to do czego?
A jak wymieniać, to korzystał ktoś może z usług tego serwisu?
https://www.olx.pl/oferta/promo-wyswietlacz-lcd-dotyk-szybka-samsung-galaxy-s7-edge-wymiana-CID99-IDpxs5L.html#a2c32f2ae7;promoted
Zależałoby mi na tym że jakbym już miał wymieniać ekran to tylko na oryginalny. Jest szansa, że ten z aukcji to oryginał?
Ceny zazwyczaj jednak są trochę wyższe :/ ale za 1200 to mi sie nie opłaca jak nic wymieniać
#samsung #serwisgsm #smartfon
  • 20
@patrykolux: Tak to jest właśnie ze smartfonami m.in. takich marek jak Samsung czy Sony, masakryczne ceny części. S7 dalej spoko fon, ale bulić ponad 700 zł na wymianę wyświetlacza? Ja bym wolał łyknąć nowy tel i na pewno nie Samsunga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@waciak: No cena za wymianę jest naprawdę tragiczna niestety, a ekran padł całkowicie, że nie da się z niego korzystać. To co byś w takim razie polecał, żeby nie był to downgrade do powiedzmy 1000 lub 1500zł? najlepiej żeby była gwarancja i dało się fakturę wziąć. Gdyby na oneplusa 6 z gearbesta za te 480$ była gwarancja zwykła to bym zamówił, ale takto trochę kiepsko. Nie mam pomysłów, w każdym telefonie
@patrykolux: Jeśli tylko zdupcony ekran, a tel wygląda bardzo dobrze (tj. zadbany), to wystaw go na olx jako uszkodzony za jakieś 400 zł (co będzie wg mnie rozsądną i uczciwą cenę, biorąc pod uwagę koszta naprawy).
@waciak: Dokładnie właśnie za 400zł. Jakby znalazł się kupiec to bym miał dużo prostszą sprawę z kupnem nowego telefonu, a teraz nie ukrywam, że trochę mi szkoda, zwłaszcza że z poprzednim Galaxy Notem 3 byłem 4 lata i mi dobrze służył, a tu po roku by była zmiana, pomimo, że byłem zadowolony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@patrykolux: Zmień w tytule słowo "niedziałający" na "uszkodzony" albo "zbity", choć i tak widzę, że całkiem sporo wyświetleń masz. Dwa, z ceną zjedź max do 350 zł (ale jeszcze nie teraz, poczekaj jeszcze max tydzień), bo chyba szkoda. Jak nikt nie kupi, no to klep dziada.
@waciak: Dzięki za rady, zaraz zmienię nazwę. A są może jakieś ciekawe telefony tak żebym dopłacił max 500zł drożej niż naprawa, a nie będę czuł, że to downgrade w stosunku do sgs7 edge?
@Madio418: Wydaje mi się że lg g6 to byłby krok wstecz względem sgs7 edge, kolega na roku go miał, to szczerze mówiąc odrzucał mnie ten telefon, nie wiem czemu :P Jakoś design mi nie przypadł chyba po prostu do gustu, aparat też dużo gorszy, a na tym mi dość mocno zależy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrykolux:ja kupiłem S8 ze rozbitym całkiem ekranem za 100zl tydzień temu. Niestety ostatnie flagowce Samsunga po rozbiciu są warte tyle co dane na nich czyli często nic.
@waciak: Poco ma słaby aparat i dużo niedociągnięć, szczerze bardziej by mi zależało na takich użytkowych rzeczach niż stricte na wydajności. Ale tak myślę, żeby zaczekać na oneplus 6t i jak zbierze dobre opinie to już trochę dołożyć do niego i mieć telefon na długo. Albo jakby były problemy z 6t to zamówić z gearbest 6, ale boje się, że nie będzie już tak niskich cen jak teraz (480$)
@patrykolux: Wiesz, jak masz hajsy to uj tam, ja deko patrzę pod kątem ewentualnych napraw, dostępności i ceny części m.in. tego wyświetlacza. Wydasz w #!$%@? siana na fona, po 1-2 miechach niefortunnie poleci na Markowy beton (rolnikszukazony :d). No, ale wiesz, to już Twoja decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jasonfly: No no, trochę Ci się tego zebrało :0 Problem jest taki, że niby to dobry smartfon, ale jak już się stłucze to trochę się dołoży i prawie w cenie naprawy ma się coś nowszego i na podobnym poziomie. Ale najchętniej bym jednak swojej s7 nie zmieniał mimo wszystko (,)
@waciak: W sumie myślałem, żeby może coś tańszego kupić, ale wręcz nienawidzę nakładki MIUI, dlatego przez chwilę mi przeszedł pomysł kupna Mi A2 z czystym androidem, tylko też znowu się trochę boję, że bardzo odczuje przejście na jednak gorszy telefon.