Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #nintendo Dziś panowie i panie zwracam się do was z pytaniem o kolejną grę do wzięcia na celownik. Na chwilę obecną posiadam MK8D, Splatoon2, Darkest Dungeon, Zelda BOTW, Dead Cells no i ostatnio zakupiony binding of isaac (tutaj najchętniej zrobiłbym refunda no ale Nintendo..). Szukam gry z progresem, powoli nudzi mnie przechodzenie poraz 10 tej samej mapy/tych samych przeciwników że świadomością, że tracę czas (od tego mam paladins/fortnite itd). Jakieś sugestie? Póki co rozważałem Skyrima ale czasem chciałbym też pograć w docku a grafika nie powala.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Suplement_Diety:
bayonetta 1 i 2 - fajny slasher
xenoblade chronicles 2 lub octopath traveller - jrpg
Dark souls, la noire, south park fractured but whole, - jeśli jeszcze nie grałeś na innych platformach
Stardew valley - wciągający i relaksujący symulator rolnika :)
Mario rabbids kingdom battle - xcom w cukierkowych klimatach
  • Odpowiedz
@juma777: @goomba-pl: @Papasanbaba: Po prostu chce poczuć progress, ostatnio mam dość mało czasu na grę i z tego powodu chce po prostu czućz że gram. Widzieć efekt tej gry.
Steam World dig 2 całkiem ok, grałem kiedyś na 3ds w cześć 1 i grało się całkiem ok.

Jeśli mówimy o portach to odpadają soulsy itd bo to wszystko mam już na PS4, i jedynie oprócz wcześniej
  • Odpowiedz
@budus2: Mówisz, że aż tak bardzo wieje nuda? Słyszałem, że tak jak w wiedzminie sporo jest do roboty, dużo zadań pobocznych itd..
@goomba-pl: myślałem o tym ale nie mogę się przełamać, jakoś do mnie specjalnie nie przemówił po kilku podejściach i filmikach na YT
  • Odpowiedz