Wpis z mikrobloga

#sralnikparty
Coś się kończy coś się zaczyna

Jako ze była to moja ostatnia impreza wykopowa to jednak warto maznąć pare słów od siebie. Ten weekend przejdzie do mojej historii jako bardzo ważny moment. Wiele rzeczy się kończy a wiele zaczyna. A spędzajac go w gronie takich fajnych ludzi to była czysta przyjemność. Więc zacznijmy lekki wysryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na poczatku, ja wiem że macie po miliard powiadomień i nie przeczytacie bo sam sralnick mi pokazywał nową apkę na iOS i ile dostawał juz powiadomień ale zawołam @sralnick ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ZROBILEŚ ŚWIETNĄ ROBOTĘ. Początkowo bałem sie jak wyjdzie pomysł z wynajęciem całego piętra ale był to strzał w 10. Duzo miejsca(może spodziewałeś się jednak wiecej osób bo było potem czuć że jest pusto) ale takiego luzu i komfortu nie był ona żadnej innej imprezie. Dużo atrakcji, dużo fajnych miejsc na odpoczynek. Jestem wdzieczny za organizację tego przedsięwzięcia bo wiem jakie ono jest czasochłonne. Ogromne brawa. Jest za co. Oczywicie że nie będzie nigdy idealnie i sam mam z dwa małe marudzenia ale nigdy się nikomu nie dopasuje w 100% więc nie przejmuj się @sralnick było świetnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapisałem sie na jedno wydarzenie(no stalkowanie spermena musiałem odpuscić bo nagle się pojawiła opcja powrotu, mam nadzieję że ktoś wszedł za mnie) czyli turniej KUSTOSZY. No ale kurde tak to jest dziwnie jak się człowiek zapisuje na cos na śpiocha i liczyłem na zawody SOMERKA. No i ten internet mnie wprowadził w błąd bo kurde na starcie okazuje się ze te butelki to sa jednak większe i trzeba nimi rzucać w wykopków, znaczy w pachołki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moje zdziwienie było jeszcze większe gdy wygrałem ,,grupę'' i dostałem sie do wielkiego finału. Nie wiem kto zaczął ale miło mi się zrobiło jak ludzie zaczeli drzec ryja PAPO... Serio ;3 Jeszcze większe zdziwienie(bo samą rozgrywkę pamietam jak przez mgłę xD) że to WYGRALIŚMY! podziękowania dla tych lepszych w te ,,butelki'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli @gamna86 @ELIWHC @chalmi @bednarz2000 CHŁOPAKI #!$%@?ŁEM TOTALNIE ALE WYSTARCZYŁO. poza tym wiem ze nie byłem najgorszy z obu drużyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do party... To była świetna impreza. bawiłem sie doskonale, poznałem wiele świetnych osób, spotkałem te stare twarze. Świetne uczucie i cholera... będzie mi tego brakowało. Hostel wiemy jak było, niech pozostanie tajemnicą ale jednak było fantastycznie. I wiem ze nie zawoła wszystkich ale postaram sie zawołać co do osoby którą pamietam. A sprawdzałem każdy stary wpis sralnika i innych ekip by wyłapać ludzi
@chalmi @ELIWHC @gamna86 @amp @naplecior @CZARNOKSIEZNIK_WIZZY @Snegzam @SralNick @anima_libera @asburypark @prthvi @salinge @bardzo_lewak
  • 18