Wpis z mikrobloga

nie chadzam na wybory ale o co chodzi ze ludzie głosuja na złodzejaszków z PO ? Jak to mozliwe ze Trzaskowski wygrywa w Warszawie gdzie jego partia robi wałki na kamienicach ? Czy ludziom to nie przeszkadza ? #wybory #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawitt: Jak zawsze, ludzie nie głosowali za PO, tylko przeciw PiS. Ja osobiście w pierwszej turze na Trzaskowskiego nie głosowałem, choć gdyby doszło do drugiej tury, to spełniłbym swój obowiązek jako Warszawiak i nie dopuścił PiSu do władzy. Rozmawiałem z masą ludzi, którym nie podoba się PO, a mimo to szli na nich głosować, żeby Jaki nie wygrał.

Słaba taktyka? Może tak, ale na socjalistów z PiSu lepszej nie wymyślono
  • Odpowiedz
@dawitt: Duze miasto duza biurokracja i duze wplywy unijne oraz powiazania finansowe. Im zalezy na ssaniu unijnego cycka i zarzadzaniu tym syfem troche jak zarzadcy neokolonialni. Jaki maja interes nie glosowac na PO skoro juz sa urzadzeni po dekadzie ukierunkowanych trendow. Przyjdzie PiS, zaczna sie zmiany, zmieni trend z unijnego na krajowy.. po co im tam dobrze. A ze kamienice kradli? Komu kradli, prolom a co ich prole interesuja.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adures: To trzeba było na Tanajno. Specjalnie był do tego. Żeby pokazać swoje niezadowolenie. Ale większość ludzi w Polsce nie potrafi liczyć do trzech, więc co się dziwić.
  • Odpowiedz