Wpis z mikrobloga

Tego się nie spodziewałem, ale widzieliście zaktualizowaną wikipedię na temat DXM (Tussidex/Acodin)?

Hyperreal : "Po 25 roku życia, w mózgu zachodzi proces "wapnienia szyszynki". Tej szyszynki co produkuje melatoninę oraz prawdopodobnie endogenne DMT. Używając DXM można zapobiec temu procesowi. Pytanie co to oznacza. Jest wiele dziwnych teorii na temat szyszynki."

Czyżby szykowała się rewolucja związana z tą substancją?

#narkotykizawszespoko #dxm
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dołączy się ktoś do dyskusji? Jakie dawkowanie zastosować do codziennego użytku? wreszcie wkraczamy w wiek tzw. nieśmiertelności mózgu, inteligencja i pamięć będzie rosnąć z wiekiem bardziej niż dotychczas.
  • Odpowiedz
@wojtek2115: słyszałam, że szyszynka może "wapnieć" od fluoru. Inną sprawą są chemtrails i ogólne zasyfienie powietrza, wody i jedzenia... W dzisiejszych czasach o to wszystko musimy się troszczyć sami, bo to, co ogólnodostępne jest w większości zanieczyszczone.
  • Odpowiedz
@rozowyszlafrok: Z resztą się zgadzam (prawie), ale w kontekście całego wpisu poczułem się jakbym dostał zwiniętą folią aluminiową w głowę.

Woda nie jest zanieczyszczona, jedzenie może być (ale nie musi) i to w takim stopniu, że zaprzątanie sobie tym głowy zalatuje hipochondrią.
  • Odpowiedz