Wpis z mikrobloga

@chrustu98: na półsprzęgle jedź.
Mój instruktor dodatkowo stawiał mi słupki ciaśniej niż normalnie są na egzaminie i #!$%@?ł za każdym razem jak się nie wyrobiłem, świetna metoda, później na egzaminie slalom z palcem w dupie szedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chrustu98: stabilność jest ważna jak jedziesz na wprost ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem co mówi teoria, ale ja bez pomagania sobie sprzęgłem miałem dużo większy problem zrobić slalom (zdawałem na XJ6). Dokup godzinkę na placu i po prostu spróbuj.
@chrustu98: Ja zdałem wczoraj. Slalom wolny robię na pierwszym biegu, bez gazu. Najlepiej naucz się skręcać lewo/prawo do ogranicznika jadąc na wprost. Jeżeli to opanujesz, to bez problemu zrobisz wolny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrustu98: poszukaj godzin w innej szkole? U mnie chyba mieli 6 dych, zawsze coś taniej może znajdziesz. Jak już zapłaciłeś za kurs i dwa egzaminy to ciągnij do końca. No i musisz po prostu zobaczyć co u ciebie będzie działać, może półsprzęgło, może coś innego ;p
@#!$%@?: staram się jeszcze przed przejechaniem pachołka łamać...
@scudetto: właśnie wydaje mi się że dosięgnąłem ogranicznika miedzy przedostatnią i ostatnią bramką i poniosło mnie na zewnętrzny prawy pachołek ostatniej bramki. Instruktor też mi wcześniej mówił ze dosięgnę ogranicznik to będzie kaplica