Wpis z mikrobloga

Witam,
W wolnym czasie bawie się w odpalenie noda Lightning Network i mam pare pytań Laika..

Na lcd wyświetla mi komunikat "8333 Not reachable" Rozumiem że chodzi o przekierowywanie portów 9735 8333 z Nata do Raspberry. Teoretycznie moj dostawca internetu otworzyl porty zrobił przekierowywania i przypiął stały ip ale nie mam jak tego sprawdzic bez dostepu do routera.. Jest jakiś inny sposób żeby sprawdzić czy wszystko jest ok?
#lightningnetwork #bitcoin
NinjaXxX - Witam,
W wolnym czasie bawie się w odpalenie noda Lightning Network i mam...

źródło: comment_tCgkLgL3zvccvInZ4Lnp6MmTYJJI1VRb.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@NinjaXxX: możliwe, że klient bitcoin-cli się nie uruchomił, albo ciągle pobiera bloki. Ze zdjęcia wydaje mi się że jest to full node Bitcoin core z lnd. Może wystarczy trochę poczekać albo zalogować się przez SSH i sprawdzić czy klient sici Bitcoin działa. Trochę strzelam, ponieważ nie mam takiego urządzenia.
  • Odpowiedz
@pant4deusz: Dziękuje za odpowiedz. Tak to full node z lnd, klient działa i jest zsynchronizowany w 100% dodatkowo dodam że widnieje na 1ml.com jako węzeł publiczny czy przez to mam rozumieć że wszystko jest ok?
  • Odpowiedz
@NinjaXxX: To mi się skończyły opcje, tak jak wspomniałem - niestety nie mam takiego rozwiązania u siebie i mogę tylko zgadywać :(

Jeśli się Tobie uda, to chętnie dowiem się co było nie tak :)
  • Odpowiedz