Wpis z mikrobloga

@gaxda: i tak bedzie przez kolejny rok 1.2, 1.3 1.4 az do 2.0 gdzie w koncu pojawi sie dynamic fee i jakas nadzieja na sdk w ciagu dwuch kolejnych lat ? Ile czasu minelo od ICO ? Mozna gadac ze nowa technologia ze to musi tyle trwac, tyle ze oni nic nowego nie zrobili maja cora, mozna sobie przesylac coiny ze stala oplata i to wszystko
@Ben-Jammin: dla nowej osoby strona nawet dobra, choć wygląd mi się nie podoba, dużo ogólników, mało konkretów, ale widać, że nie zaktualizowana. Jeszcze jakieś pytania?
@Ben-Jammin:

Produkt jest na tyle skomplikowany, że jego stworzenie i dopracowanie wymaga czasu. Ile czasu było potrzebne, aby od ICO Ethereum powstał gotowy produkt? 3 lata. Ile osób w tym czasie bredziło o upadku Ethereum? Mnóstwo. Wystarczy sobie przejrzeć stare posty na bitcointalk.org. A potem gigantyczny ból tylnej części ciała, bo nie załapali się na wzrosty w 2017r. Mam podejrzenie, że teraz będzie dość podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡
@gaxda: Masz rację źle sformułowałem pytanie. Powinienem zapytać co ma lisk po 2,5 roku od ICO ale wiem mniej wiecej jak by wyglądała Twoja odpowiedź. Co do historii Amazona to jest mi ona znana w tych czasach nikt wierzył że internetowa księgarnia może odnieść sukces, nie było konkurencji, Bezos był pierwszym który wymyślił coś takiego, a Ty porównałeś to do Liska który po 1 nie jest czymś nowym a tylko chce
B.....n - @gaxda: Masz rację źle sformułowałem pytanie. Powinienem zapytać co ma lisk...

źródło: comment_PKM4tyfsxQgR72k1ZZk6utMnFdvJ6JLY.jpg

Pobierz