Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
**Zwracam się do was z problemem z którym borykam się od pewnego czasu,może znajdzie się ktoś kto mi doradzi,i pomoże.Jestem młodziutką dziewczyną,mam 21 lat i pochodzę z dużego miasta,stolicy naszego kraju.Jak to dziewczyny w moim wieku,uczę się,jestem na studiach i mam pasję.Jako że jestem wesoła i energiczna lubię chodzić na imprezy.Nie są to imprezy typu "chlanie,ruchanie".Od pewnego czasu źle się czuje na imprezach.Poznaje trochę ludzi,często mężczyzn którzy źle mnie odbierają przez to że lubię imprezować.Ps.(Szanuje sie,lubię raz na jakiś czas wyjść na imprezkę i dwa razy zdarzyło mi się spróbować marihuany i mdma).Często jak poznaje chłopaków per mężczyzn,zostaje przez nich uznawana za głupią i pustą,łatwą do ruchania.A wiecie czemu?Bo po prostu oprócz pasji jakie mam lubię imprezy.Problemem jest to że nie chce być odbierana jako typowa pustaczka która ma tylko zabawy w głowie.Co mogę z tym zrobić kochani?Ps.Proszę,nie dawajcie mi ostrej oceny.Wiem że pewnie zostanę pojechana tylko przez to że lubię imprezy,ale ja naprawdę nic złego nie robię.Nie każda laska na imprezie to łatwa osoba.Jak się wzbronić przed taką opinią,odmawiać sobie imprez?tekst pochylony**

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 25
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: albo kwestia ciuchów, przez któe jesteś tak odbierana (może jakiś shirt mówiący, że IQ powyżej 110 inaczej back off looser)
a może klub zmień

ja w Twoim wieku częściej na domówkach w swoim środowisku a jak miasto to paczką
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy co robisz na tych imprezach. Bo jedna osoba lubi imprezy i przyjdzie, posiedzi, popatrzy, chwile się pogibie na parkiecie, wypije 2 strzały i do domu. A druga lubi imprezy, przyjdzie, przeliże się z 3 chłopakami, będzie się z każdem ocierać, wypije X drinków (nie pamięta) i wróci do domu jakoś.
  • Odpowiedz
OP: Tak myślałam że skojarzenie związane z imprezą to będzie niezobowiązujący seks.Wyjdźcie z piwnicy,nie każda imprezująca osoba to głupia puszczalska albo frajer.Nie ubieram się wzywająco,nie chodzę tam żeby szukać bolca tylko żeby się pobawić.Do osoby która pisała czy gra się na imprezie w szachy,nie.Na imprezie bawimy się razem i jak komuś się coś dzieje to pomagamy a nie wykorzystujemy.Musicie chodzić na żałosne imprezy skoro wykorzystujecie panny czy obstawiacie że panny lubiące
  • Odpowiedz
Nielubieołówków: Już pisałem autorko,wygląda to tak że ludzie oceniają swoimi wartościami.Skoro ktoś mówi że imprezowiczki czy chociażby lubiące imprezy są takie,to ocenia on swoją miarą () Lubisz kreski?Lubisz imprezy ze znajomymi tak?To baw się,jesteś bardzo młoda,ale uważaj przedewszystkim na siebie.Teraz mało jest dobrych mężczyzn,którzy pomagą pijanej/naćpanej dziewczynie ()

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz