Wpis z mikrobloga

Mirki co się przed chwilą odjaniepawliło to ja nawet nie...
Kolega z którym wspólnie piwniczyliśmy przez wiele lat nagle stacza się w stronę wyjścia z przegrywu i zaczyna ciągnąć także mnie. Wczoraj około godziny 20:00 po wypiciu kilku kubków yerba mate postanowiliśmy iść pooglądać tych słynnych beta-bankomatów i samców alfa pod budkę z kebabem. A właściwie to pod drugą budkę obok bo introwertyzm motzno i chcieliśmy mieć widok z szerszej perspektywy. Po wykonaniu dokładnie zaplanowanej operacji zamówienia i odebrania kebsów udaliśmy się pod osłoną nocy w kierunku bliżej nieokreślonym. Operacja zjedzenia posiłku również przebiegła pomyślnie, po czym nastąpiło odprowadzenie przeze mnie kolegi na przystanek autobusowy, skąd (on autobusem, ja z buta) rozpoczęliśmy zmianę położenia z powrotem do naszych piwnic.

2 minuty po północy dostałem od niego wiadomość, że zamierza usunąć konto na wykopie i w sumie nawet bardzo się ucieszyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Później dotarło do mnie najgorsze, że tak czy siak będzie przeglądał dalej mirko, tylko po prostu jako anonim.
I tutaj pojawia się największy problem, otóż w związku z zaistniałą sytuacją i konsekwencjami czynów BĘDZIE KORZYSTAŁ ON Z TRYBU DZIENNEGO.

Mirasy nie wiem co mam robić, trochę #zalesie ale z drugiej strony też #feels bo kiedyś wszystko było ok, a teraz boję się że może stać się zwykłym normikiem. Dopiero zainstalowaliśmy CS'a 1.6 a tu taka sytuacja.
Mam w związku z tym pytania:

0. Czy ta zmiana mogła zostać wywołana przez smog / zanieczyszczenie powietrza i czy myślicie że da się to odwrócić? Czy jest to możliwe, że przebywał za długo poza piwnicą, ale wszystko wróci do normy?
1. Co zrobić, jeśli konwencjonalne metody (rozmowa, aktywne milczenie) nie pomogą, czy przygotowywać się do rozmowy face 2 face?
1. (wariant) - usunąć go ze znajomych na Steamie, FB itd, zerwać kontakt aby nie dać się wciągnąć?
2. (wariant) - udawać że nic się nie dzieje i że nie wiem o tym że przegląda w trybie dziennym
3. Czy są działające kody na pyszne.pl?
5. Jak poradzić sobie ze stratą współpiwniczyciela? Próbować z nim jeszcze rozmawiać, czy może odsunąć się z honorem?
8. Chce rozmawiać ze mną o książkach żebyśmy wspólnie się chwalili. Czy to już przejaw stawania się tym słynnym chad'em?
13. Czy jeśli woli literaturę od wzdychania na różowe paski z wypok.ru to czy wzrasta prawdopodobieństwo że będzie wolał spotkać się z różowymi paskami w realu i czy jeśli dojdzie między nimi do kontaktu (wzrokowy, dotyk, wymiana płynów ustrojowych - kichnięcie / kaszlnięcie, tarło) to czy ja również będę zagrożony zakażeniem normictwem poprzez np uściśnięcie dłoni z nim?

W załączniku wrzucam screen z fb ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_CS34Iroh0e2DilDWCrJ2V1vdTrlmU43f.jpg