Wpis z mikrobloga

@person1: Szukaj dermatologa, który zajmuje się medycyną estetyczną, zna się na kosmetologii, albo ma przy swoim gabinecie gabinet kosmetyczny. Zwykli dermatolodzy zlewają trądzik, mówią, że trudno wyleczyć i przepisują nieskuteczne leki albo takie, które poniszczą ci skórę. Dobry dermatolog podejdzie do problemu kompleksowo.

Popatrz też sobie na opinie na google czy jakichś stronach. Jak ktoś ma negatywne opinie tylko typu: „nie był zbyt uprzejmy/uśmiechnięty” a reszta same pozyty to raczej jest
@Bellie: @person1: #!$%@?. Byłem na konsultacji u dwóch lekarzy i okazało sie, że mam za mało jakiegoś neuroprzekaźnika, przez co mam trądzik. Nie słuchaj tych głupot, bo próbowałem wszystkiego i nic nie pomagało a teraz jedną tabletka dziennie i zdrowy. Aleksander Witowski. Polecam typa. Wytłumaczył i wyleczył.
@wetorek2: też #!$%@?, byłam u niezliczonej liczby dermatologów, okazało się, po wielu latach, że to zaburzenia hormonalne. To o czym napisałam wyżej to podstawy przy takiej skórze. Wiele osób popełnia np. ten błąd, że ją cały czas wysusza seriami trądzikowymi, które zawierają alkohol i nasilają problem. Powody mogą być różne, ja tylko podałam podstawowe zasady higieniczne.
Pierwszy raz w życiu słyszę o jakimś neuroprzekaźniku, podasz jakikolwiek link do badań? Skóra jest
@person1 kup sobie porządny rumianek, parz go długo, jak wystygnie myj nim skórę - mi pomogło, a miałem ogromny problem, a co do lekarzy to jak wyżej, zlewają bardzo trądzik i piszą drogie antybiotyki które bardzo mało wnoszą