Wpis z mikrobloga

Wreszcie miałem trochę czasu ostatnio i nadrobiłem kolejne sezony nowych #seriale z ostatnich ~2lat, których pierwsze sezony były na tyle dobre, że warto było oglądać dalej. Może komuś się przyda jak szuka czegoś nowego to obejrzenia.

#goliath - pierwszy sezon świetny (zwłaszcza dla fanów #fargo), drugi na początku wydawał się trochą gorszą kopią pierwszego, ale końcówka miała swoje lepsze momenty. Całościowo sezon gorszy, ale klimat tak dobry, że chętnie obejrzę trzeci sezon jesli będzie.

#cardinal - byłem ciekaw czy godny następca #thekilling utrzyma poziom i jestem pozytywnie zaskoczony. Drugi sezon naprawdę dobry i moim zdaniem to jeden z najlepszych kryminałów teraz.

#sinner - zdziwiłem się, że zrobili drugi sezon, skoro pierwszy to była kompletna i zakończona historia. Na szczęście wyszło też bardzo dobrze i warto było oglądać. Dobry kryminał, drugi sezon spodoba się oglądającym #leftovers.

#americanvandal - przyjemnie się oglądało, czasem naprawdę dobry, ale jednak to mniej lub bardziej kopia pierwszego sezonu więc nie robiło już takigo fajnego wrażenia, że wreszcie "coś innego".

#channelzero - z sezonu na sezon ten serial mi imponuje coraz bardziej, drugi sezon już był super, ale w trzecim poszli już całkiem na całego. Moim zdaniem poziomem przegania #americanhorrorstory, które z sezonu na sezon się robi coraz gorsze.

#legion - ten serial to mistrzostwo to nawet nie będę nic dodawał, delektowałem się każdym odcinkiem drugiego sezonu.

#atlanta - drugi sezon ogólnie mi się mniej podobał, ale niektóre pojedyńcze odcinki były genialne, jak ktoś lubi humor, który też daje do myślenia to warto przeboleć pojedyńcze słabsze odcinki

#sneakypete - ten sam poziom co pierwszy sezon czyli stabilne 7/10, przyjemnie się ogląda, fajne postacie, pozytywny serial

Jeszcze muszę #mrmercedes nadrobić, ale zabieram się bardzo pomału bo pierwszy sezon mnie bardzo rozczarował (mimo, że nie był taki zły ;)).
  • 3