Wpis z mikrobloga

Trzeci tydzień gry w FUT 19 i po raz trzeci taka sama inwestycja w złote karty NON-RARE z najpopularniejszych lig.
Tym razem wylicytowałem ponad 700 złotych kart + 80 na liscie transferowej i zajęło mi to około 2,5 godziny (wszystkie z nich kupione za 350 coins). Karty licytowane w nocy i nad ranem.

Teraz wystarczy poczekać na Wtorek lub Środę - zależy kiedy wyjdzie ciekawe SBC w którym będą takie karty potrzebne i można sprzedawać z przebitką 200-300% (każda z kart będzie schodzić za minimum 700 - 3000 coins)

Pod tym postem dodam za kilka dni screena z wynikiem z rankingu "Zysk na rynku" po sprzedaży kart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fifa19 #fut19 #fut #fifa
Balwanekiplatki_sniegu - Trzeci tydzień gry w FUT 19 i po raz trzeci taka sama inwest...

źródło: comment_t252bb0xi928FzwT5Qsvbcba98GJ39jX.jpg

Pobierz
  • 40
@Boroborro: Też mam pewnie za 300 bo leciałem tak szybko, że klikałem zalicytuj w każdej karcie do 350 z danej ligi.
Myślę, że się stracić się nie da nawet w tej chwili. Zysk będzie mały, ale będzie. (Jednak w żadnym wypadku nie warto sprzedawać TERAZ :) )
Czekać nawet dłużej jeżeli jutro nie wyjdzie SBC o gracza SWAP PLAYER lub Ważne mecze UCL