Wpis z mikrobloga

@wxx71 pytanie czy wejdzie na przód, bo według tabelki takiej konfiguracji nie ma tylko (205/50/17 przód 225/45/17 tyl przy feldze na przodzie 7 cal i 7.5 na tyle)
@mireg: na 7,5 można nawet 205 oponę dać, to nie problem. To że jest zalecane nie znaczy że tak musi być. Ja mam na felgach 8x18 też 225 a mogę nawet 245 lub 255, ale po co? Tu chodzi o efekt wizualny. 225 jest idealny na felge 8j bo wtedy ścianki zlewają się z felga przez co dają wizualny efekt większej felgi. Na Feldze 7,5 z opona 225 tylko masz większy
@mireg: jeżeli masz fajne fele 7,5x17 to bierz do tego 225/45 i tyle, będzie git. Popularny rozmiar opony to też tańszy będzie. Jeżeli 8x17 to tak samo, różnica będzie tylko taka ze ten efekt balona będzie mniejszy tj optycznie opona będzie chudsza ale suma suma sumarum będzie to samo
@mireg: wiem ze jestes strachliwy i nie chcesz utopic kasy w cos co nie bedzie dobrze działało, ale uwierz mi, zeby z przodu czy z tyłu w e9x lub e87 coś obcierało to bys musial miec wszedzie laczki 255, dystanse po 20mm na strone bo koła w tych modelach sa mega schowane i na standardowym zawieszeniu ciezko o to, zeby obcierało cokolwiek, no chyba ze załadujesz na tył tone betonu. Ja