Wpis z mikrobloga

Grease ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej

#muzyka ... #disco #muzykafilmowa #poprock

Encyklopedyczne Info o utworze

dobór utworów oraz ich kolejność są mocno subiektywne (żeby nie powiedzieć przypadkowe), utwór ten posiada jeszcze wiele wartościowych wykonań, prawdopodobnie też jakieś godne odnotowania pominąłem, jeśli brakuje twojego ulubionego doklej w komentarzu...

<<<<<>>>>>>>

Mina - Grease Pop Rock, Disco... spoko

BeeGees - Grease Pop Rock, Ballad, Disco... takie tam

Boris the Sprinkler - Grease Punk... no spoko

Girls Aloud - Grease Euro House... no cóż

Flo Morrissey and Matthew E. White - Grease Psychedelic, Rock & Roll... bardzo fajne, polecam

Collabro - Grease Musical, Ballad, Vocal... na żywo w podłej jakości, dla odnotowania, z albumu ciut lepiej ale nie ma w yt

Fausto Papetti — Medley from film 'Grease' Disco, Easy Listening, Latin Jazz... przyjemne szkoda, że medley

Østjydsk Musikforsyning - Gris Pop, Brass & Military... z Danii

Apologetix - The Word Parody... chrześcijańskie rock-covery z innym tekstem

Pepe Willberg - Rasvis mä oon Pop Rock, Disco... po fińsku, wiadomo musi być i fajnie jest

Su Kramer - Nachts in Manhattan Disco, Pop Rock, Schlager... po niemiecku, hmmmm

Robert Camero - Grease Italodance... hmmm, skłamałbym że mi się podoba

Cruisers - Grease Stage & Screen... może być

The Love Unlimited Orchestra - Grease Soul, Disco... mnie się podoba

New Fifty Guitars - Grease Disco z gitarkami fajne

Geoff Love's Orchestra - Grease Disco orkiestrowe

Frankie Valli - Grease [tzw. oryginał dziś będzie na front najlepszy]
likk - Grease ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowe...