Wpis z mikrobloga

W piątek w klubie zagadal do mnie przystojny mężczyzna. Po chwili rozmowy zadał mi 3 pytania
1. Czy mam chłopaka? Nie.
2. Czy uważam że jest przystojny? Tak.
3. Czy mam coś przeciwko aby mnie pocałował? Tak.

Później dał mi swój numer, ja puściłam mu strzałkę. Gdy wróciłam do domu już pisał. Pić rel i w komentarzach. W sobotę szybko znalazłam go na fejsie i spytałam wspólna znajomą o niego. Przeczucie mnie nie myliło - narzeczona i za rok ślub.

No ja #!$%@?... Kolejny dupek do kolekcji.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #zdrada #bekazpodludzi
dorotka-wu - W piątek w klubie zagadal do mnie przystojny mężczyzna. Po chwili rozmow...

źródło: comment_dzvokv8XhETLIw8HGKPIzrqR7fz0TkNJ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@dorotka-wu:

hehe trzeba było cb pocałować co tam u cb fajnie tb było????


ciekawi mnie co ci ludzie robią z zaoszczędzonym czasem kiedy nie piszą 'ciebie' czy tam 'tobie' xD
już tam do wielkiej litery się nie #!$%@?, bo sam zawsze piszę wszystko w takich guwno wiadomościach z małej, ale no xD
  • Odpowiedz
  • 5
@dorotka-wu hmmm mi ostatnio w pubie jak byłem ze znajomymi zdarzyła się laska z chłopakiem, która jakoś od początku uśmiechała się do mnie w specyficzny sposób (w momencie jak jej luby siedział przy stole obok mnie) a jak tylko jej chłopak poszedł do WC to co chwilę rzucała że "bardzo ciekawie mówię, z chęcią obgada ten temat na kawie" na dowidzenia dodała tylko że "ma nadzieję, że do zobaczenia niedługo" kilka godzin
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: zawsze jak coś takiego widzę, uważam to za fejki, ale z drugiej strony kiedyś myślałem, że to słynne wysyłanie benizów to też internetowy fejk dopóki koleżanka nie pokazała mi messengera.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Ja jestem uroczy i starsze kobiety mnie uwielbiają bo i im się z jakimś synkiem albo wnuczkiem pewnie kojarzę. Może też masz coś w sobie co przyciąga takich ludzi? Albo błędem jest chodzenie na swatki do klubów.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: rozbraja mnie takie myslenie, zrob fejk konto na fb i jej wyslij, potem nawet nie musisz sprawdzac czy to odczytala. Moze laska podejrzewa juz go, ale nie ma dowodow, moze jest madra i od razu wywali go z domu
  • Odpowiedz