Wpis z mikrobloga

Byłam przekonana, że Magical wygra, że Rafona zje stres.. myliłam się. Czapki z głów. Magicznemu należy się ten #!$%@?, może w końcu się ogarnie. Rafonowi to zwycięstwo nie przyniesie nic więcej poza odrobiną siana i większą pewnością siebie.. będzie bardziej kozaczył, chociaż może znów się mylę. Oby tak nie było. Powinni oboje pójść, każdy w swoją stronę i zakończyć to raz na zawsze. Szacunek za wyjście do walki przed taką publiką mimo wszystko.No i na koniec.. Oby Rafon nie popłynął przez tą walkę i oby Magiczny się życiowo ogarnął i zobaczył co #!$%@?ł przez ten cały czas ze swoją rodziną i ze sobą. Nie hejtujcie proszę. #patostreamy #famemma #danielmagical #rafonix
  • 14
  • Odpowiedz
@przemo456: Wiem. Ale to jest bez sensu ciągnąć to dalej. Nie wiem zupełnie skąd ta jego decyzja. Może go nie lubić, ale dalej wyzywać się przez kabel jest bezcelowe.
  • Odpowiedz
@UshioX: Tez myslalem ze gruby wygra chociaz tak jak nie lubie lordozy liczylem an to ze jednak wygra bo ulancowi przyda sie troche pokory bo jzu odlatuje totalnie. Ale watpie ze nawet po tak wyraznej przegranej gdzie w sumie zostal wyniesiony na noszach po walce z odwiecznym wrogiem ktorego mial zniszczyc cokolwiek sie zmieni. Dalej bedzie "wy nic nie wiecie pokonalem sam siebie(doslownie tym razem) a walka w ogole nie powinna
  • Odpowiedz
@korcz81: Masz rację. Ogromna przewaga psychiczna. Jednak myślałam, że po prostu Magical się zepnie i pokaże, że nie jest #!$%@?ą. Wyszedł drugi raz do oktagonu więc ma jaja. Pomyliłam się, przyznaję.
  • Odpowiedz