Wpis z mikrobloga

@nocnica: Faceci robią te zabiegi dla siebie zarówno jak i dla was kobiet, każdy normalny facet chcę podobać się kobietom, a włosy są no nie oszukujmy się dużą częścią wizerunku, naprawianie tych kompleksów przez chirurgów przeszczepu włosów to jest prawdziwa technologia XXI wieku, dla mnie jako też osoby po przeszczepie której dosłownie uratowało to samopoczucie psychiczne bije wszelakie pokłony tym ludziom, BO TO MONDRE GŁOWY SO ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@brck89: Turcja jest światową stolicą przeszczepu włosów, po drugie ich waluta czyli lira turecka to jeszcze większe gówno od Polskiego złotego, dlatego też 2100 euro to jest "dużo" na życie tam.
@queenmorrison: Tak taniej i lepiej, Polscy chirurdzy to jeszcze młokosy w tej dziedzinie a ceny mają kosmiczne.
  • Odpowiedz
@zygmnut-goscicki: wiesz mi nie musisz tłumaczyć, ja cię jak najbardziej rozumiem. Ile kobiet codziennie zużywa kosmetyków, żeby ich włosy wyglądały lepiej, farbuje się, robi sobie doczepy i inne #!$%@?-muje, ale jak facet chce zrobić sobie zabieg przeszczepu włosów, który no kurde ma ESKTREMALNY wręcz wpływ na poprawę wyglądu fryzury to wszystkim #!$%@? :D Jedyny minus to że jest kosztowny, ale pewnie jakby zsumować to ile kasy wydają kobity na swoje włosy
  • Odpowiedz
@zygmnut-goscicki: szanuje w #!$%@? właśnie dlatego polaczki wyglądają jak kupa większości xDD I ryk, że żadna różowa nie chce nawet na nic spojrzeć. Po to jest coraz lepsza medycyna technologia żeby z tego korzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz