Wpis z mikrobloga

Tak szczerze to słaba gala. Walka braci nieporozumienie, w praktyce jak 1 na 1 na dwóch ringach koło siebie. Walka wieczoru to porażka do potęgi, dwóch nieudaczników prezentujących zerowy poziom machających kończynami na oślep gdzie jeden łamie sobie nogę. Nie wiem co bardziej żenujące ta złamana noga czy podniecenie Lordozy gdy mu zeszła presja i osranie po walce gdzie się cieszy że rywal złamał nogę.
#danielmagical #famemma #rafonix

Jedyna walka która otarła się o jakikolwiek poziom to ta Polaka z malczynskim
  • 10
  • Odpowiedz
@aleroc: oczekiwałem serca i charakteru a tego nie pokazał praktycznie nikt. A postawa takiego Lordozy który nie pokazał nic, gdzie sprawne oko widzi że do walki on się nadaje tak samo jak gruby, a dumny po walce pręży się jak żbik woła o pomste. Najzabawniejsze są te dzieci z loży szyderców gdzie podniecają się jak to niby rafonix wjeżdża w rywala
  • Odpowiedz
@Karni: no szczerze mowiac to lordoza ani gruby po prostu nie zdazyli pokazac nic przez ta kontuzje, dla mnie duzy plus za to ze od razu rzucili sie na siebie a nie tak jak polak vs malczynski polowa walki to bylo trzymanie siebie na dystans

zachowanie rafona na minus, ale wedlug mnie go po prostu ponioslo, adrenalina i te sprawy
do usprawiedliwienia jak dla mnie
  • Odpowiedz
@aleroc: tylko to czy ktoś coś potrafi widać już po pierwszych sekundach. Polak z Malczynskim cokolwiek potrafią. Walka grubego z Lordoza gdyby potrwała dłużej to byłby festyn cepeliady ciekawy dla oka ale nie uprawniający do prężenia i podniety po wygranej walce przez kogokolwiek

Po tej walce rafonix dla swoich dzieci dalej będzie bohaterem gdzie tak na prawdę obiektywnie w środku jest zwykłym pozerem
  • Odpowiedz
@Karni: no nwm, jak dla mnie polak wypadl mega slabo
nie znam sie na tym ale malczynski wyprowadzal calkiem niezle kontry, unik i od razu strzal w lepe
widac ze trenowal z goscmi co maja pojecie o sportach walki
polak no wytrzymal te 3 rundy ale ilosc czystych ciosow z duza przewaga dla malczynskiego, co zreszta zaowocowalo takim a nie innym wynikiem
  • Odpowiedz
@aleroc: zobacz sobie chociażby pierwsze akcję gdzie po pierwszych wymianach obaj stoją i walczą dalej. W każdej innej walce po takich pierwszych ciosach mieliśmy pływanie i początek końca walki.
  • Odpowiedz
@aleroc: ja porównuje ciosy ludzi z tej freakowej gali a nie żadnego Tysona. Wszyscy amatorzy na tej gali po pierwszych ciosach mieli już fazę odwrotu. Polak z Malczynskim pokazali że coś z tych sportów walki wiedzą bo nawet po ciosach technikę utrzymywali. Takie rzeczy widać jeżeli zna się na sportach walki. Chodzi mi jedynie o to że wiem że Lordoza w tej walce po za złamana noga Grubego nie pokazał
  • Odpowiedz