Wpis z mikrobloga

Jutro mijają równo 2 miesiące od startu BFA więc myślę, że to dobra pora na małe podsumowanie. W wowa gram wiele lat, miał gorsze dni i lepsze, dodatki świetne jak i średnie, ale nie opuszczałem go na zbyt długo bo to jednak coś co mi się zawsze podobało i co sobie wyobrażałem gdy pierwszy raz ujrzałem Warcrafta 3, ale przechodząc do meritum. Bfa to jest największy syf jaki spotkał wowa, bawiłem się dobrze może przez pierwszy tydzień gdy trzeba było wylevelować postać, pozbierać trochę eq z mythiców 0, farmić repe i poznawało się ekspedycje. Od tego czasu idzie umrzeć z nudów, nie ma żadnego contentu pomijając plusy, których już mi się grać nie chce ani rajdu, który też jest męczący w porównaniu do chociażby tych z legionu. Ekspedycje to jakiś #!$%@? żart, niby podnieśli ten drop, ale zrobiłem ich grubo ponad 400 farmiąc jedynie moby i rarki, z których mogę dostać konkretne rzeczy i nic oprócz kilku nędznych petów nie dostałem a jako zbieracz mountów jestem kosmicznie zawiedziony. Następną kwestią są titan/warforge no to jest dopiero patologia gdy widzę jak cipeusze z gildii, którzy logują się raz na tydzień dostają z wq itemy 380 bo tak i #!$%@?. O ile mnie pamięć nie myli to na poprzednim blizzconie była mowa, że to ograniczą, i co? Taki #!$%@? bo forguje jeszcze bardziej niż w legionie tylko nie każdemu. Warfronty oj te warfronty, zapowiadali jako coś niesamowitego. Sztuczna inteligencja analizująca poczynania graczy i odpowiadająca na nie? Toż to brzmi lepiej niż warcraft 3! Taaa, sprowadzają się do tego by odbić kopalnie, zwipować moby i pograne a AI ma totalnie w dupie to co robią gracze, nie wspominając już o tym, że rarki resetują się na arathi co 2 tygodnie. #!$%@? kto na to wpadł? Mamy więc 2 ficzery, które było kreowane przed premierą na coś super a okazały się totalnym gównem. Mamy jeszcze azerite neck, który jest no... #!$%@?, nie czuć żadnego progresu podczas farmy ap tak jak w legionie gdzie każdy nowy trait dawał coś fajnego. Skoro dotarłem do necka to i napiszę coś o azerite gearze, ja nie wiem kto wpadł na ten debilny system, ale powinien skoczyć z mostu na asfalt, mało mówić, że lecą #!$%@? bo dla większości ludzi nie lecą w ogóle i masa osób biega nadal z 340 gdyż nie mieli szczęścia do dropu. Aktualnie gear mi podchodzi pod 380, mam wyczyszczone 4/8 mythic, rio na 1200 bo już nawet nie mam siły pushować kluczy i to tyle. Suba wykupiłem na ponad pół roku do przodu, ale jeszcze nigdy nie miałem takiej awersji do wowa. Zapytacie pewnie, to po co grasz? Bo wowa uwielbiam i żal mi zostawiać to przy czym poświęciłem tyle czasu
#worldofwarcraft
  • 12
  • Odpowiedz
@Tetrachloroizoftalonitryl: największym problemem wowa obecnie jest balans pomiędzy graczami którzy grają kilka godzin dziennie, codziennie a właśnie casualami co grają parę razy w tygodniu - dla nich contentu jest nadmiar, dla ludzi którzy grają codziennie już nie, a bfa to dokładnie to samo co legion na starcie - odczucia są inne bo w legionie te rzeczy były nowe, a tutaj są już obcykane - ale te dwa dodatki dokładnie tak
  • Odpowiedz
@Tetrachloroizoftalonitryl: ale tutaj też była kampania, a wiesz czemu widać taką ogromną różnicę? bo surammar miał time gate, a war campain nie - jak się orało world questy dzień w dzień z kontraktem to szło to bardzo szybko - bfa ma mnóstwo problemów i jest kalką legionu zobaczymy co będzie dalej.
  • Odpowiedz
@Tetrachloroizoftalonitryl: Przesadzasz. BfA nie jest idealne, szczególnie po Legionie, tyle że Legion był rzeźbiony 4 lata bo pracowali nad nim jeszcze przed WoD. I to WoD był najgorszym dodatkiem w porównaniu do którego BfA to jednak niebo, które ma masę swoich problemów, ale nie jest źle, niedługo ma wyjść 8.1 który ma wrócić na właściwe tory. A ja się cieszę, że BfA nie jest tak wymagające jak Legion gdzie dzień
  • Odpowiedz
@Tetrachloroizoftalonitryl: Mnie te 2 miesiące minęły tydzień temu, obecnie konto zamrożone ale nie z braku kasy (9 tokenów zostało a ostatnio jeszcze kilka kupiłem na upgrade do deluxe edition legionu i bfa). Z tym opłaceniem na rok przerabiałem już dawno temu i wyszło tak, że po 7 miesiącach przestałem się logować, ale wtedy to był inny dodatek, w którym było co robić przez ten czas.
Wow już od dawna jest
  • Odpowiedz