Wpis z mikrobloga

Panowie jeżeli ktoś nie kupił ppv to u mnie będzie można obejrzeć transmisje gali gdyż ich daremny regulamin dotyczy tylko na terenie RP a ja jestem w DE i mój serwer vps jest zlokalizowany w Azji. Na mojej stronie jest player i można oglądać bez obaw o bana ;) Transmisja będzie z lekkim opóźnieniem żeby zasłaniać te ID i e-mail który jest tymczasowy XD, ale w razie "W" będzie zasłaniany :)
#danielmagical #famemma #patostreamy #boxdel #rafonix
  • 16
@W8inG4DeatH: Wszystko da się #!$%@? zasłonić obrazkiem itd jak masz obs studio i tam ustawiasz opóźnienie. Wiem bo robiłem już testa na wszystkie strony. Mogą nawet gołą laskę pokazać a ja albo szybko zasłaniam albo wyłączam scene a opóźnienie będzie np 60 sek i wszystko można kontrolować
@Zanaro: Ta już to widzę, jak sokolim wzrokiem wykrywasz znaki wodne z prędkością światłą i nakrywasz obrazkami. Nie żartuj. Musisz mieć napisany program, który najpierw pozwoli Ci na próbce stworzyć filtr, który pozwoli ci w ogóle zobaczyć dokładnie gdzie są znaki wodne, a potem jeszcze będzie ci automatycznie je zakrywał albo wycinał.

No ale skoro jesteś taki geniusz, to powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)