Wpis z mikrobloga

Smooth Operator ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonaniach/kowerach (najlepszych, najgorszych a czasem wręcz kuriozalnych) utworów uważanych za standardy muzyki rozrywkowej

#muzyka ... #smoothjazz a ze względu na front i inne #latinojazz

Encyklopedyczne Info o utworze

dobór utworów oraz ich kolejność są mocno subiektywne (żeby nie powiedzieć przypadkowe), utwór ten posiada jeszcze wiele wartościowych wykonań, prawdopodobnie też jakieś godne odnotowania pominąłem, jeśli brakuje twojego ulubionego doklej w komentarzu...

<<<<<>>>>>>>

Sade - Smooth Operator Smooth Jazz... tzw. oryginał ładny

Fania All Stars - Smooth Operator Salsa... i tanecznie

Ten Masked Men - Smooth Operator Death Metal... coś dla Grejwdidżera

baSix - Smooth Operator a cappella... zgrabnie

Senor Coconut and his Orchestra - Smooth Operator Abstract, Electro, Latin... ciekawe, fajne

João Pinheiro - Smooth Operator takie tam na żywo

Helena Paparizou - Smooth Operator Europop... na żywo z telewizora

Laurent Voulzy - Smooth Operator Chanson, Ballad... może być

Karen Aoki - Smooth Operator Soul-Jazz, Broken Beat, Acid Jazz... ładna aranżacja, wokalnie bez pazura

Eduardo Braga - Smooth Operator Easy Listening, Bossa Nova... jakoś mi ta bossa nie pasuje

Sol Y Mar ft. Lou Benson - Smooth Operator takie tam nie wiem co

Rose & The Cha-Chin Club - Smooth Operator Afro-Cuban, Downtempo... całkiem fajne

Dionne Bromfield - Smooth Operator Pop... wokal całkiem przyjemny, reszta mi się nie podoba

Nick Waterhouse - Smooth Operator wydawać by się mogło, że to przyjemna aranżacja... i to jest prawdziwe wrażenie

Mario Biondi feat . Till Bronner - Smooth Operator Bossanova... i taka bossa to rozumiem, polecam

Meshell Ndegeocello - Smooth Operator Soul... jest ok

Corneille - Smooth Operator Rhythm & Blues, to jest sympatyczne ale jak większość współczesnych nagrań... przeprodukowane

Lester Bowie's Brass Fantasy - Smooth Operator Contemporary Jazz... kocham to, polecam mocno

Greg Adams - Smooth Operator Smooth Jazz... takie tam

The String Quartet - Smooth Operator smyczkowy trybut

Edsilia Rombley - Dag Van M'n Leven po niderlandzku, dosyć spoczko

były chyba jakieś zabawne parodie ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć jakie...

Mongo Santamaria - Smooth Operator [Latin Jazz na front :)]
likk - Smooth Operator ...czyli #standardmuzycznynadzis ...czyli wycieczka po wykonan...
  • 1
  • Odpowiedz
jeszcze zgubiłem gdzieś moją ulubienicę :)

Karen Souza - Smooth Operator [wyjątkowo nieudana aranżacja, a przecież ma tyle ładnych :(]
likk - jeszcze zgubiłem gdzieś moją ulubienicę :)

Karen Souza - Smooth Operator [w...
  • Odpowiedz