Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj (jako szósta sieć sklepów) odpada Carrefour która miała 28.77% głosów. Oczywiście wciąż głosujecie na najgorszą sieć sklepów. Miejsca i % oddanych głosów możecie dostrzec po kliknięciu w poniższy obrazek!
A i pamiętajcie, że coraz bliżej weekend ;)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśłi chcesz być jutro wołany możesz kliknąć w plusa lub też zaobserwować tag -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj (jako szósta sieć sklepów) odpada Carrefour która miała...

źródło: comment_J2MvDrzO7fATj1MDOWj4SJTyqxrfUAiA.jpg

Pobierz

Zagłosuj na najgorszą sieć marketó

  • LIDL 10.7% (214)
  • Piotr i Paweł 35.5% (711)
  • Dino 35.3% (707)
  • Kaufland 18.5% (370)

Oddanych głosów: 2002

  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oba-manigger: Co za ludzie głosują na Kaufland. Jeden z najlepszych marketów, dobry asortyment, promocje też ładne. A do tego czysto i ladnie poukładane wszystko


. Nienawidzę Kuflandu. Pracowałam w jego pobliżu i codziennie śmierdzi z kontenerów na śmieci zgnilym mięsem plus widać tam szczury. W innym mieście za to padliną smierdzialo na dziale mięsnym przez około miesiąc. Do tego hejt mam dzisiaj na ten market. Wiem, że nie każdy Mirek
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: jak to ma tyle lajkow? xd Do jakiego piotra i pawla chodzisz? Wosiowie zamykaja sklepy i zmniejszyli dostawy i mniej dbaja o jakosc, ja miesa tam juz bym sie bal kupic. Juz nie mowie, ze nieraz te same produkty w innych sklepach sa po prostu tansze
  • Odpowiedz
Ja jeszcze kilka miesiecy temu tez sie dziwilem jak ludzie pisali na wykopie o dino bo nigdy tego nie widzialem na oczy ale kilka miesiecy temu otworzyli w mazowieckim niedaleko mnie i musze przyznać ze naprawde fajny sklep. W malym markecie widzialem chyba z 9 pracownikow na calym sklepie, wszedzie czystko, kasy sprawnie obslugiwane. Wybor produktow moze nie jest taki wielki(chyba ze chodzi o tanie browary, wina i wóde) jak w kauflandzie
  • Odpowiedz
  • 0
@oba-manigger ja w ogole zastanawiam się co oni w tych kauflandach maja z myszami xD już w dwóch miałem sytuację że idę sobie a tu nagle pan gryzon myk spod jednej polki wylatuje jak rakieta i leci pod druga xD nie wiem może oni sobie specjalnie hoduja zwierzatka żeby umilić pracę ale jak nie to przydałoby się tam wpuścić kota raz na jakiś czas
nigdy w życiu myszy nie widziałem w
  • Odpowiedz