Wpis z mikrobloga

No witam bankowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) #banki #bank #aliorbank

Potrzebuję kont osobistych PLN i EUR najlepiej z jedną kartą do obu kont, atrakcyjnego kursu wymiany walut, konta oszczędnościowego i apple pay. Jest coś lepszego od Alior Banku? Tam zapłacę 5 zł miesięcznie za to wszystko (jeśli nie wydam 300 zł kartą w miesiącu). Mam 22 lata jak coś.
  • 13
  • Odpowiedz
@adii_22: To bardziej mi wygląda na doskonałe konto dodatkowe. Z tego co sprawdziłem nie ma apple pay i konta oszczędnościowego. Dają chociaż w tej opcji za 0 zł fizyczna kartę do zwykłych bankomatów?
  • Odpowiedz
@Nocnik123: nie wiem jak z kursami walut, ale zobacz ofertę Pekao (tego z żubrem). Mają teraz dosyć fajną promocje na oszczędnościowe konto, ApplePay mają, jest jedna karta wielowalutowa. Musisz spełnić warunek wpływu i transakcji kartą, ale więcej o tym w toip.

Alior bank też fajną opcją, szczególnie kantor walutowy jest.spoko.
  • Odpowiedz
@Timmy_Turner: Oszczędnościowe 3% czyli tak samo jak Alior bank, ale kurs wymiany gorszy o ~10 gr. Wybór prosty, do tego w razie czego mam bliżej do oddziału Alior.

w przypadku kart wydanych od 24 października 2012 r. - za nieaktywne, aktywne oraz zablokowane karty, za pełen okres rozliczeniowy, w terminie 2 miesięcy od daty wydania karty, przy czym w przypadku kart nieaktywnych opłata jest pobierana od momentu, w którym Klient miał
  • Odpowiedz
@Nocnik123: Można (jeśli masz na myśli Konto Proste Zasady w Getinie), ale umowę wtedy musisz podpisać np. przy kurierze - sam tak robiłem. Obecnie można dostać bonus pieniężny za otwarcie konta w Getin Banku jeśli posiadasz kod od obecnego klienta banku. Jeśli zdecydujesz się na Getin to mogę wysłać Ci takowy kod na PW.
  • Odpowiedz