Wpis z mikrobloga

Wykopowiczu,

na pewno nie raz zastanawiałeś się, gdzie znajdują się magiczne serwery Wykop.pl, które codziennie przetwarzają niezliczone ilości danych? Odpowiedź na to pytanie jest prosta - w jedynym centrum danych w Polsce z najwyższym standardem bezpieczeństwa Rated 4 wg ANSI/TIA-942: Beyond.pl ( ͡ ͜ʖ ͡)

W czasie tegorocznego Wykop Party będziecie mieli możliwość zwiedzenia naszej serwerowni. Firma Beyond.pl przygotowała dla Was niezwykle ciekawą trasę edukacyjną! Pamiętajcie jednak, że aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne są wcześniejsze zapisy: https://www.wykop.pl/+/wyparty/workshops/ (liczba miejsc ograniczona)!

Śledźcie koniecznie tag ----> #wy bo pod nim będziemy informować o kolejnych atrakcjach!

#wykopparty #poznan #wykop #party #beyond #datacenter #wykopblog
wykop - Wykopowiczu,

na pewno nie raz zastanawiałeś się, gdzie znajdują się magicz...

źródło: comment_Huin7UPDsv539jnblMovO0A66eKgj4Eh.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@wykop: a wiec to tu skończyła się nocna warta... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze mnie ciekawiło jak to robicie ze reagujecie tak szybko na tę pastę. Któregoś razu widziałam jak reakcja zajęła Wam 30s :]

Szanuję.
  • Odpowiedz
Czekałem aż będzie można ją zwiedzać i zapomniałem o sprawie! Muszę koniecznie! :D


@Saeglopur: To koniecznie zapisz się na wydarzenie, link podaliśmy wyżej. Trzymamy kciuki! (ʘʘ)
  • Odpowiedz
wstawiliście widok budynku z zewnątrz, a moim zdaniem lepiej pochwalić się tym, jak wyglądają bezpośrednio


@LukaszN: Nie odkrywamy wszystkich tajemnic. O tym dowiedzą się ci, którym uda się dostać na wydarzenie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Użycie słowa w***e to już nadużywanie przekleństw?


@laptop_marki_samsung: Hej, byłoby nam niezmiernie miło gdybyśmy nie musieli czytać tutaj Twoich ataków pod adresem innych Wykopowiczów. Swoje negatywne emocje zostawiaj po drugiej stronie klawiatury. Prosimy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz