Wpis z mikrobloga

@fan_comy: A i tak się nie siadało. Zawsze kwitowałem „jak nie chcesz już któryś raz żebym pomógł to się nie zdziw jak będę miał to na spokojnie w dupie” i nagle po dwóch dniach czas się znajdował ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zawsze gardziłem takim polaczkowym mamtowdupizmem i niechcemisizmem.
  • Odpowiedz
Ja tak tłumaczyłem rodzicom aplikacje typu Skype dlatego mnie to zajebiście śmieszy xD i też wiele razy słyszałem tekst w stylu "to trzeba na spokojnie" albo "kiedy indziej bo ziemniaki trzeba wyjąć" xD


@fan_comy: same here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fan_comy: Dla mnie to jest smutne, bo tyle lat prób jakiegokolwiek nauczenia matki obsługi kompa w piach, zawsze to samo. Naprawdę, miejscowe domy kultury organizują kursy obsługi kompa, pamiętam jak parę lat temu spędzałem w jednej takiej bibliotece sporo czasu bo uczyłem się, siedziała grupka z 10 starszych osób, śmichy chichy, miły pan prowadzący, no cacy i fajnie, nauczyli się. To całe "to trzeba na spokojnie" to znak braku chęci
  • Odpowiedz
@fan_comy kiedy moja babcia uczyła się używać komputera, wskazałam jej palcem i powiedziałam "jeśli chcesz wyjść musisz nacisnąć ten czerwony krzyżyk" a babcia co? Zamiast najechać myszką, zaczęła naciskać palcem na monitor.. To było takie urocze xD ;3
  • Odpowiedz
@Finsky:

To całe "to trzeba na spokojnie" to znak braku chęci na skumanie czegokolwiek co wykracza chociaż trochę poza znaną codzienność, możesz dowolnie wsadzić tutaj inną czynność nawet nietechniczną, po prostu coś nowego, czego trzeba się nauczyć, odpowiedź będzie ta sama.


O to, właśnie to. Uważam dokładnie tak samo. W mojej poprzednim miejscu pracy była pani ok 60 lat. Zawsze uśmiechnięta. Pracowała przy komputerze i drukarce DTG. Normalnie wszystko na
  • Odpowiedz